תופרט רשות השידור

רשות השידור חוזרת לגבות את האגרה, וזה יעלה לנו רק 70 מיליון שקל.
היא הגישה תקציב גבוה ב-110 מיליון שקל מההכנסות הצפויות שלה (750 מיליון). משרד האוצר לא אישר את התקציב עד אתמול, ובסופו של דבר נפגשו באמצע: פעילות רשות השידור תעלה לנו (משלמי האגרה, המפרסמים ברדיו, נותני החסויות, משרד האוצר) רק 820 מיליון שקלים חדשים.
מכיוון שבין כה וכה מפריטים כאן כל חלקה טובה תחת כל עץ רענן, אולי הפתרון הוא להפריט גם את רשות השידור? כן, זה אומר מן הסתם שהרבה אנשים ילכו הביתה. אישית, בתור מישהו שעוסק בתקשורת, יכול להיות שזה יזיק לי לפרנסה. מצד שני, השחיתות מזיקה לפרנסה של כולנו. 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • ת"ת   ביום 28 בפברואר 2005 בשעה 16:17

  רשות השידור היא ספק של השרות הפופולרי ביותר שיש. אם תופרט, השימוש בשירותיה יהיה כל כך יקר שאנו הצופים נזעק ונדרוש מימון מטעם המדינה. אתה תהיה אחד מאלה שיזעקו, כאשר כל זמן השידור יהיה מלא בפרסומות ולא יהיה אפשר לראות שום שידור ללא כוונת רווח.

 • שמשון שוּעלִי   ביום 28 בפברואר 2005 בשעה 21:18

  למה להפריט כל דבר?
  למה לא לעשות סדר?
  למה לא להפגין?
  למה לא לזעוק יומם וליל מול ביתה של השרה איציק.

  למה לא להתחיל בסיטקום – ימי איציק – או בקומיקס – על היותה השרה שלא מוכנה להתעמת עם הגוף המסואב הזה?

 • ב"ע   ביום 28 בפברואר 2005 בשעה 22:45

  תחשוב היטב לפני שאתה מציע דבר כזה בחודש באחרון הפריטו את אל על בעבור 80 מליון דולר כאשר מטוס ג’מבו אחד עולה פי ארבע. הפריטו קרנות פנסיה שמרוויחות 2 מליארד ש”ח בשנה תמורת 400 מליון ש”ח. חשוב לזכור שההפרטה משרתת את האוליגרכיה בלבד, ותחרות ושוק חופשי זה רק בתאוריה.

השאר תגובה