מורן אטיאס הנשמה

כן, אני יודע, זה לא בדיוק פוסטיפוסי מצדי. זה אחד המקרים בהם החלטתי להיענות לדרישת הקהל (קהל, שים לב ללינקים שבהמשך. מעריצים – נא לדלג לקטע שכותרתו “נשמה, אין מה להגיד”).

הכל התחיל בפוסט הזה, שבו ניסיתי לפרגן לאטיאס עם שובה ארצה ממילאנו.כמה חודשים עברו, ובבדיקה שגרתית גיליתי להפתעתי שהפוסט ההוא זכה למספר גדול פי 10 בממוצע של כניסות מגוגל, מאשר פוסטים אחרים של שידורי ניסיון. כתבתי על זה כאן.
בדיקה של העניין מקרוב העלתה הסבר מתקבל מאד על הדעת, שגם די הוכיח את עצמו: כשמחפשים בגוגל “מורן אטיאס בעירום”, מגיעים לפוסט ההוא (הראשון). לכן נוסף הפוסט השני, שכותרתו הייתה “את מורן אטיאס בעירום לא תמצאו כאן”.
כצפוי (כצפוי בדיעבד, זאת אומרת), גם הפעם זה הביא לכאן הרבה מאד כניסות. חדי העין שביניכם, ואלו שמותקן להם Google Toolbar, יוכלו לראות שהפוסט השני אפילו קיבל PageRank גבוה יותר מהראשון, למרות מספר הכניסות הדומה (כלומר, שוב פי 10 מהממוצע. למרות שמספר הכניסות הרגילות מההומפייג’ של רשימות ומזה שלי, היה קטן יחסית).
ומה שמעניין, זה שאם תבדקו תראו שבכל מקום שבו מופיעה הפניה לפוסט השני, הכותרת מופיעה במלואה ואומרת בפירוש: זה לא המקום לחפש תמונות עירום של מורן. לא רק בגוגל זה כך אלא גם בפורטלו למשל.

נשמה, אין מה להגיד
אז אוקיי, איך אומרים – I’m puzzled (אני מפוזל?). האם אלו מעריצי אטיאס הרגילים או אלו שמחפשים את תמונות העירום שלה שמקליקים על כל לינק שכולל את שמה? לטובת המעריצים/ות, בחרתי לקט מקרי של אפוריזמים מהתגובות ואני מצטט כאן לטובת הכלל:
א. קודם כל, שיהיה ברור מורן אטיאס נשמה!
ב. מורן היא האישה הכי סקסית חכמה עדינה מתוקה ויפה בעולם!
ג. היא מצילה את כל המדינה שלנו
ד. מורני, למרות שקשה לנו לפרגן כולם יודעים שאת מהממת ובהצלחה לך
ה. היא מדהימה ברמות מטורפות
והנה עוד קצת פרטים על מורן באתר של E!.
לחצו כאן כדי להגיע לאתר הרשמי שלה באנגלית.

מצוקת לינקים
על מצוקת המעריצים עלתה גם מקדמת האתרים TheRaveN כפי שתוכלו לקרוא כאן. אטיאס מייצרת כניסות (אוף, לא התכוונתי שזה יישמע ככה). בין אם זה לעמודי תמונות באוספי סלבז, כמו זה (אגב, כמעט בטוח שחלק מהן “ערוכות”). או לידיעות עם כותרות מתחכמות. או לעמודים שבהם אפשר – חס וחלילה – למצוא מידע על מורן, רזומה שלה, הפניות לראיונות וכתבות וכו’.
כדי להגיע לאתר הרשמי שלה – ולא משנה אם תחפשו מורן אטיאס או Moran Atias – צריך להגיע לעמוד התוצאות השלישי של גוגל. למה? כנראה בגלל קידום (SEO) לא מוצלח של האתר הרשמי, אבל מן הסתם גם בגלל שתמונות פרובוקטיביות של הבחורה זוכות בשלב הזה ליותר פופולריות מאשר ראיונות שהתקיימו איתה. לא שיש פה חדשה גדולה. פשוט מעניין לראות את ההשלכות של זה בעידן קידום האתרים.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • טרזן מהאוניברסיטה   ביום 16 בינואר 2006 בשעה 15:13

  שאלה תמימה
  אני כל הזמן רואה שכותבים על פוסטים ובדיקתם דרך גוגל
  איך בודקים את זה, איך יודעים
  תודה

 • שוקיג   ביום 18 בינואר 2006 בשעה 3:32

  תראי, קודם כל זה מאד משעשע אותי העניין הזה.
  חוץ מזה שיש כאן את הלינק לאתר הרשמי של אטיאס, שקשה למצוא דרך גוגל. ועוד לינק אחד לפחות ש – לא יאומן – כולל מידע עליה ולא תמונות שלה.
  מכיוון שהמעריצים בין כה וכה מגיעים לכאן בטעות, אז לתת להם שני לינקים זה גם משהו, לא?

 • זה ש   ביום 18 בינואר 2006 בשעה 23:36

  תתן לנו את מורן אטיאס נשמה ערומה או עמומה, רק כדי לטפס במעלה הגוגל. אולי עוד יבוא יום וגם לה יהיה בלוג והיא תלנקק לך
  (אוף, התכוונתי שזה יישמע ככה)

 • שוקי   ביום 16 בפברואר 2006 בשעה 17:05

  וראוי להוסיף שזה אתר סבבה. אבל כדאי גם לציין שמבחינת קידום אתרים אתר פלאש זה דבר מאד בעייתי. צריך להתייעץ עם איש מקצוע איך לקדם את האתר היפה הזה.

 • זו ש   ביום 17 בינואר 2006 בשעה 21:12

  אכן, אין ספק שעם לינקים כה רבים ומסועפים אל אתרי מורן אטיאס אחרים, הפוסט הזה שלך יזכה לדירוג ולכניסות גבוהות יותר מקודמיו. השאלה היא, אוקיי, מה תעשה עם מעריצי מורן אטיאס שמגיעים לבלוגך?

 • TheRaveN   ביום 31 בינואר 2006 בשעה 17:34

  הי,
  האמת היא שהתקציר ששמתי ב:
  http://he.shvoong.com/abstract.aspx?id=4205
  (והוא המקום היחיד ברשת שיש בו מידע עליה בלי אף תמונה – גם לא החסודה ביותר) הוא מתוך הערצה ורק אחרי אי אילו ‘בחישות’ בעולם קידום האתרים אליו נכנסתי, הבנתי את הפוטנציאל ואת כמות המחפשים.

  מפתיע, אבל גם פריס הילטון (בעירום כמובן: http://he.shvoong.com/abstract.aspx?id=9240)
  מביאה כמויות גולשים אדירות.

  TheRaveN

 • מורן אטיאס   ביום 16 בפברואר 2006 בשעה 16:51

  http://www.moran-atias.co.il

 • TheRaveN   ביום 1 במרץ 2006 בשעה 19:04

  אכן דבר בעייתי, אבל בהחלט אפשרי.

  הסוד הוא קודם כל בהבנה. ברגע שבעל האתר מבין שפלאש נטו לא יכול (נכון לגירסאות פלאש הנוכחיות למרות שבגירסה 8 כבר התחילו להיכנס אלמנטים של קידום אתרים לאובייקטי פלאש) להתקדם יותר מדי, זה 50% מהעניין.

  TheRaveN
  (ויש לי אתר חדש ב’עניין’ – http://www40.brinkster.com/israelpics)

  (ועוד משהו אחרון לסיום – הקוד של אישור המודעות הציג לי כרגע קוד ממש מוצלח – SQLV60
  שזה כמו SQL SERVER VERSION 6.0 הישן והטוב…לא משנה)

השאר תגובה