יו”ר וועדת הבחירות מסכימה: ערוץ 2 הגזים

ynet מצטט את דורית בייניש, יו”ר וועדת הבחירות, שמסכימה לטענות נגד ערוץ 2: הכתבה על ביבי באמת הייתה מכה מתחת לחגורה, מהסוג שעדיף שהיה נעשה אחרי הבחירות.

כידוע, אני לא ממש חסיד גדול של ביבי. אבל הכתבה נגדו בערוץ 2 הייתה בוטה ומגמתית לא רק לדעתי, אלא גם לדעתם של אנשים שאני מכיר שנמצאים שמאלה ממפלגת העבודה. חלק הודו שהם קצת שמחים לאידו, אבל כולם הסכימו שזו הייתה כתבה שערורייתית. ומה לעשות, שביום שלישי הקרוב יש בחירות, ומדובר באחד המועמדים – ולא הייתה בערוץ 2 כתבה דומה על אהוד אולמרט. ואת פרץ הם עושים מאמץ לא להראות בכלל, אלא אם זה ב”ארץ נהדרת” בתור ליצן עם מגאפון.

למה אנחנו צריכים לראות את הטינופת הזו? ממתי ערוץ 2 בוחר ממשלות בישראל? אישית, הרגשתי שזה היה הקש האחרון, וקראתי כאן לחרם על הערוץ. אתם מוזמנים להצטרף מייד אחרי שתצפו בסרטון הקצר של gyuval. אם תאהבו, ואתם מזדהים עם תחושת הסלידה שלי מערוץ 2, אתם מוזמנים להצטרף לחרם ולהעביר הלאה.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • יובל דרור   ביום 26 במרץ 2006 בשעה 8:24

  לא משנה מה תעשה התקשורת, לא משנה מה יגידו על ביבי, שום דבר לא ישווה לשנתיים ההזויות שהוא “הנהיג” את המדינה הזו, שנתיים בהן שיסה צד אחד בצד השני, ליבה שנאה ואת תרבות השקר.

  צר לי שוקי, ליבי גס בבכי ובנהי של ביבי.

 • ג'ו   ביום 26 במרץ 2006 בשעה 8:32

  שמעמיר פרץ אי אפשר להוציא אפילו שמץ של התבכיינות? התקשורת הרי הזיקה לו הפעם בדיוק כמו לביבי. ובכל מקרה, אי אפשר לחשוד בי בשום אהדה להתבייכנות של ביבי או לאדם המתועב הזה באופן כללי, אבל הכתבה הזאת היתה חרפה לכל המקצוע, שבעיני, מה לעשות, הוא עדיין חשוב.

 • שוקי   ביום 26 במרץ 2006 בשעה 10:27

  שלוש השנים עם ביבי (יוני 1996 עד מאי 1999, בוא לפחות נדייק בעובדות היסטוריות) הן כלום לעומת מה שמצפה לך עם אולמרט. תתעורר.

  תחשוב על התפקיד שנתן ביבי לרוחמה אברהם ועל התפקיד שנותן לה אולמרט. אצל האחד היא הייתה מזכירה ואצל השני היא כיום סגנית שר. זה קצת נותן פרופורציות.
  דוגמאות נוספות: שטרית, בראון, הירשזון.

 • יהל זמיר   ביום 27 במרץ 2006 בשעה 11:01

  לא חסרה ביקורת על השקפת עולמו של ביבי, אבל ערוץ 2 מתמקד בזה שהוא מזיע.

  מטיפול בבעיות ספציפיות, התקשורת הגיעה היום לעמדה של ציניות יסודית כלפי המערכת הפוליטית, והיא מעבירה את העמדה הזו לציבור.

  כתבתי על זה משהו:
  http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=650973

השאר תגובה