ולא שערוץ 10 משהו…

בעצם לא הערוץ אלא אחד העובדים שלו, שאיים ברצח על רינת ברקוביץ’. בחורה שמי שמכיר אותה יודע:
א. שצריך להיות אידיוט בשביל לאיים עליה.
ב. שהיא פרסמה את תמונות השור הנשרף ברוטשילד ראשונה.
ג. שהיא מבריזה מפיקניקים.
וכל הכבוד גם לאשתו של על מעורבותה המועילה בעניין.

זה בסך-הכל סיפמטום. צחנה של דג שהסירחון האמיתי שלו הוא מהראש. כי אם בשלטוןן יש אנשים שמפילים פצצות-טון לתוך ריכוזי אוכלוסייה, או מרסקים ידיים של מפגינים בעמונה, אז מה הפלא שבמגזר הפרטי מאמצים את השיטה: האלימות עובדת.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • ג'ו   ביום 26 במרץ 2006 בשעה 0:11

  את שלי, את הקבב ואת תוכנית הפעולה הבאה ביום שאחרי (תעזבי אותך מערוץ 10. צריך ללכת על הקודקוד שנתן להם את האפשרות להשתלט על הכיכר, כפי שנתן לנסטלה לפני כן וכפי שהוא מתכוון לתת לבוני חניונים מסוימים אחרי כן).

 • אורי   ביום 26 במרץ 2006 בשעה 20:07

  אתה יודע, מה שמשעשע בכל זה – הדרישה המטופשת של חנן מגל מור, ההתקפה של רינת ברקוביץ’ על ערוץ 10 שלא נתן במה להפגנה שמעניינת עשרה קוראים ברשימות (מי שאיים עליה באמת מטומטם, אבל בתור מי שמפרסמת בהתלהבות תמונות של פסלים נשרפים ברוטשילד קצת מגוחך לעשות כזו דרמה מדברים שכל מי שנוהג בת”א שומע ואומר כל יום כמעט), הכעס שכל הזמן שומעים על “רצח האופי” שעושים לפרץ ב”ארץ נהדרת” (בזמן שלביבי עושים את זה בחדשות עצמן) וכמובן הרשימות שלך כאן – מה שמשעשע בזה, זה שפשוט אתם רגילים שהתקשורת עובדת אצלכם. אתם הרי יוצרים אותה. איך היא מעיזה פתאום לתמוך בקדימה?!

  אני ממש לא מצביע קדימה, אבל אני באמת נהנה לראות את הכעס של מי שהתרגלו שהם אדוני התרבות הישראלית כשהיא מעיזה לחמוק לכם טפה הצידה ממה שאתם רוצים. אז מה, “תשקורת”, אה?

 • שוקיג   ביום 27 במרץ 2006 בשעה 1:00

  תזה יפה אך חסרת שחר.
  אם תחפש טוב תמצא דברים שכתבתי בגנות התקשורת, בהקשר של ההתקפות על ביבי, כבר ב-1996.

 • רינת   ביום 26 במרץ 2006 בשעה 0:00

  יום שבת, אתה יודע… וכשפקחתי את עיני – כבר היה מאוחר מדי בשביל להגיע, או אפילו בשביל להתנצל. אבל מה שחשוב זה למי הפתק שלי הולך, לא? 🙂

  חשוב לציין גם את מעורבותך החשובה בנושא. תודה תודה תודה!

השאר תגובה