שיר ליום המהפך

The Chamber of 32 doors, מהאלבום המונומנטלי The Lamb Lies Down on Broadway, ג’נסיס 1974.

הפעם אני לא מתרגם.

“I’d rather trust a countryman than a townman,
You can judge by his eyes, take a look if you can,
He’ll smile through his guard,
Survival trains hard.
I’d rather trust a man who works with his hands,
He looks at you once, you know he understands,
Don’t need any shield,
When you’re out in the field.”

 

לכו להצביע.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • שמעון   ביום 28 במרץ 2006 בשעה 11:47

  הוא לא ייבחר
  מה אתה ילד בגן?

 • ניר   ביום 28 במרץ 2006 בשעה 12:21

  פרץ הוא ה countryman – אבל לפי ההתרשמות כאן, תומכיו townmen/women למהדרין.

 • פיקו   ביום 28 במרץ 2006 בשעה 22:44

  מהפך בתחת שלי.

 • שוקי   ביום 28 במרץ 2006 בשעה 23:01

  זה בטח חתיכת תחת.
  אל תהיה טיפש פיקו. חכה לתוצאות האמת. אז נדבר על התחת שלך.

 • פיקו   ביום 29 במרץ 2006 בשעה 1:00

  די, צא מזה. קדימה ניצחה, העבודה הפסידה, הסו-קולד מהפך נכשל. קיבלתם בדיוק מה שהסקרים צפו לכם, פלוס או מינוס. בשלב הזה, תוצאות האמת רק יגידו אם העבודה עלתה או ירדה במנדט, וכנ”ל קדימה. אז לפני שנדבר על התחת שלי, אולי תעצור רגע לנגב את שלך.

 • שוקי   ביום 29 במרץ 2006 בשעה 2:32

  אני לא יודע מה אתה כל-כך מרוצה מעצמך. בהשוואה לסקרים מלפני חודש המפלגה שלך איבדה 30-40% מכוחה. אולמרט אמר שיהיה מאוכזב אם יקבלו פחות מ-36, רק לפני יומיים.

  הייתי מעדיף שקדימה הייתה מקבלת כמה מנדטים פחות והעבודה כמה יותר. אבל:
  א. אני אסיר תודה על כל חבר ברשימת קדימה שנשאר בבית. חבל שרוחמה אברהם, צחי הנגבי, חיים רמון וכמה כוכבים אחרים עדיין בפנים, אבל ברור שאף אחד מהם לא יקבל תפקיד משמעותי וזה דבר שאפשר בהחלט לברך עליו.
  ב. אולמרט לא יוכל להקים ממשלה בלי מפלגת העבודה, ולכן יש סיכוי טוב שהמטרות שבשבילן פעלתי יושגו. למעשה, די ברור שמי שייתן את הטון בממשלה שתקום תהיה מפלגת העבודה.

 • פיקו   ביום 29 במרץ 2006 בשעה 8:42

  כי לא ציפיתי לרגע שקדימה תקבל יותר מ-31 מנדטים. וזה שהסקרים הראו תוצאה אחרת זה לא אומר כלום, ואתה יודע את זה. כבר חודשיים הרי אתה כותב על זה בכפייתיות, מנסה לשכנע את עצמך שקדימה לא תנצח. אז קדימה ניצחה, למרות שאולמרט הוא לא שרון, למרות מסע ההכפשות מימין ומשמאל, למרות השמועות על שחיתויות, למרות שיעור ההצבעה הנמוך במיוחד, למרות תוכניתו המדינית המרחיקת לכת, ולמרות שהמפלגה שלו הוקמה לפני שלושה חודשים וחצי כולה, ועוד בדמותו של מנהיג ענק שלפתע נעלם באמצע מערכת הבחירות. אז כן, זה ניצחון, ולא ניצחון פירוס. קדימה תרכיב את הממשלה הבאה, העבודה תהיה שותפה, כמו שרציתי, אבל לאולמרט יהיו גם אופציות אחרות במקרה שהעבודה תחליט להפגין שרירים. ליברמן, ש”ס, הגמלאים, אפילו הליכוד, אחרי שהם יעיפו את ביבי ויתאפסו על עצמם, כולם שותפים אופציונליים.

  וזה שאולמרט אמר שהוא יהיה מאוכזב מפחות מ-36, נו ואז? עמיר פרץ ואתם אמרתם גם אתמול שיהיה איזשהו מהפך כלשהו ושהוא יהיה ראש הממשלה הבא, אבל בסופו של דבר לא הצלחתם להשיג אפילו מנדט אחד יותר משחזו לכם הסקרים. הישג? עשה לי טובה.

  עוד שני דברים: אני דווקא מיצר על רוחמה אברהם ועל צחי הנגבי, לא על האנשים המצוינים בעשירייה השלישית והרביעית של קדימה. לדעתי גם אתה קצת מצטער, אבל פשוט חייב לנסות ולהיות דמגוג כדי לחפות על התבוסה.

  ואיך הסקת שהעבודה תתן את הטון בממשלה הבאה? זה יותר מטיפשי. זה כמו לומר שבממשלה הקודמת, כשהעבודה עוד הייתה בה, היא נתנה את הטון ולא הייתה סתם חותמת גומי. מלכתחילה היה ברור שהיא תיכנס לקואליציה, שאולמרט צריך אותה בקואליציה, שהאפשרות של גוש חוסם מימין היא אופציה ללא העבודה. אז? אתה חושב שאולמרט לא חשב על זה? בסך הכל, חבל לי שקדימה לא קיבלו יותר, אבל אני יותר שמח מאשר מאוכזב. קדימה ניצחה. קדימה תרכיב את הממשלה הבאה.

 • שוקי   ביום 29 במרץ 2006 בשעה 14:01

  בהמשך היום אני אעלה פוסט שמנתח את התוצאות. קרא אותו.

השאר תגובה