ג’קו אייזנברג

מילא ההחלטה הטיפשית של הליקון, להעיף את ג’קו מכל המדרגות, אבל ההודעה שמסרו (לקראת סוף הידיעה) כל-כך מצחינה מצביעות. על הליקון והתנהלותה, בכלל, אפשר לומר כל מיני דברים. ועם כל הכבוד לשטויות שג’קו מדבר – הם הרי לא רצו לעבוד איתו בגלל חכמתו. יצר להם תסבוכות פוליטיות? חושבים שלא משתלם להם? שיגידו את זה בגלוי. עדיף על הפלצפנות המתחסדת והניסיון המגוחך להישאר תקינים פוליטית.

פה גדול זה “תנאי מגרש” אצל אמנים. אז אייזנברג, שקצת חדש בעסק, נתן כמה כותרות – ובטח גם עזרו לו. ועכשיו אולי הוא דופק את הראש בקיר. אבל אם ללמוד מהניסיון, השערוריה הזו רק תועיל לו.

(אגב, ג’קו אייזנברג או ג’קו איזנברג? איפה v כשצריך אותה).

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • ציקי   ביום 21 בספטמבר 2006 בשעה 23:07

  בכלל לא.
  הוא רק התפרסם וכבר לא רוצים אותו בגלל פה גדול
  לא מדובר בלא רוצים אותו בגלל פה גדול גלגל”צ למשל, לא רוצים אותו בחברות התקליטים.
  הבן אדם סיבך לעצמו את החיים, ועוד לפני שהצליח התרסק.
  אם היית שואל אותו מראש על תוצאות התנהגותו הוא
  היה ילד טוב שיודע לשחק במגרש כמו גדול.
  אבל הוא לוזר ומפסידן, והוא לא בנוי
  לצביעות ולהתמסחרות של זוכים אחרים שהיו לפניו.
  אלה כללי המשחק, הוא הפסיד, ומראש לא היה צריך ללכת על כוכב נולד, אלא על תחרות אחרת
  של רוקרים או ראפיסטים
  הוא לא מתאים לכוכב נולד.
  מה שבהחלט מלמד שהתכנית הזאת עם כל המיליונים שכבר עשו על הגב שלה צפיר וחבורתו מוכרחה לומר יפה שלום , ולהעלם ומהר, גועל נפש אחד גדול.

 • רז   ביום 24 בספטמבר 2006 בשעה 14:07

  איזה שטויות אתה מדבר, הרי כל בן אדם רשאי להיות בעל דעה. אז מה הוא אמר? שרמי קלינשטין מסריח? אז מה, חצי מהמדינה חושבת ככה, ושהוא לא מתחרט שלא עשה צבא, לגיטימי, כל בן אדם והדעות שלו. אני אישית עשיתי צבא, וחושב שחשוב, אבל לא יאמוד בן אדם על פי זה. בגלל שסיימנו מלחמה אז הפכו אותו לשעיר לעזעזל, יש לו קול, יש לו נשמה. הוא רוקיסט הוא אמור לקלל ולקלס ולהגיד כל מה שהוא חושב בלי לפחד שיפגעו בו. עד שסוף סוף מישהו קם ואומר מה שהוא חושב. למה אביב גפן כן מתקבל על דעת הקהל, אבל גם הוא לא עשה צבא… צריך לדעת להשאר בפרופורציה

 • שוקי   ביום 24 בספטמבר 2006 בשעה 14:16

  אני לא מבין למה אתה חושב שיש בינינו ויכוח

 • אנונימוס   ביום 27 בספטמבר 2006 בשעה 1:23

  לבי לבי עם ג’קו. אני חושבת שהוא עשה טעות טפשית ומיותרת, ואני מרגישה שעיתונאי קטן וארסי החליט להרוס לו את החיים ואני לא מבינה מאיפה כל הרוע הזה.
  אני יודעת שעורכי עיתון מנסים “להצהיב” ככל שרק אפשר, בטח ב”ידיעות אחרונות” שצריך לשמור על מעמד וקליינטורה אבל פה הם פשוט הרסו חיים של בן-אדם וזה ממש ממש מגעיל.
  אני מאחלת לג’קו הצלחה והתאוששות מהירה. מחכים לך ג’קו!

 • מיכל   ביום 1 באוקטובר 2006 בשעה 11:12

  למישהו יש את האתר עם הראיון או רק הראיון של ג’קו … שהוא מקלל את המדינה וכל זה..זה ממש חשוב !! שישלח תגובה לכאן עם האתר או עם הדואר שאני יוכל לקבל את הראיון או ליצור איתו קשר! זה באמת חשוב

 • נעמה   ביום 2 באוקטובר 2006 בשעה 21:45

  אין ראיון שג’קו מקלל את המדינה. יש ראיונות בהם לקחו שיר שהוא כתב לפני 4 שנים בשם “מדינה זונה”, והציגו את זה כאילו השיר נורא רלוונטי כיום.
  כמו שאין ראיון שהוא “יורד על משפחות שכולות” או “קורא לנוער לא להתגייס”. חצי מהדברים שאנשים שונאים אותו בגללם בכלל לא נאמרו, או נאמרו מחוץ להקשר על ידי עיתונאים.
  וחצי מהאנשים שמלכלכים עליו בטוקבקים בכלל לא קראו את הראיונות איתו וסתם מצטרפים לעדר המתלהם.

 • זאביק   ביום 4 באוקטובר 2006 בשעה 2:49

  להכניס את גפן ג’קו וג’וקים אחרים כמוהם להסגר, להחרים אותם. שייתנו הופעות וישירו רק אצל עצמם במקלחת. להשאיר אותם בהסגר ולא לשעות להתנצלותם, התבכיינותם והצהרות על פרישתם כביכול, שבאות לאחר שפתחו פה, קודם שיישרתו בצבא שלוש שנים ויקיזו דם כמו כל אחד מאיתנו!

 • חולה על ג'קו   ביום 5 באוקטובר 2006 בשעה 20:16

  היייי לכם…תקשיבו ותקשיבו טוב ….לא מעניין אותי מה ג’קו אמר אני יאהב אותו תמיד אבל תמיד!! ולא משנה עם יש לו “פה גדול” הוא כולה אמר מה שהוא חושב..הבעיה שהוא ירד על צביקה הדר אבל חוץ מזה הכל טוב…אבל אני לא מבינה למה הוא אמר את כל מה שהוא אמר…ועם הוא אמר את זה זה אומר שזה נכון כי הוא אדם חכם ומלא מלא אנשים אוהבים אותו כולל אני כי בגלל זה הוא ניצח….אני שלחתי לו מלא א אמ אסים כי מגיע לו לזכות…כמה שאני אוהבת אותו….אני מעריצת אש שלו אני איתו בדם ובנפש ובאש ובמים ואני ואהבת אותו עד השמיים!!!!!!!!

 • ג'ניפר המלכהה [=   ביום 12 באוקטובר 2006 בשעה 0:46

  http://news.msn.co.il/news/Internal/CultureEducation/200609/20060913093601.htm

  תיכנסו לאתר זהה..
  אמאאאאלהה מה שאנלא מבינה
  זה למה הוא ככה הרס לעצמו את הקריירה..
  הרי הסגנון שלוו?!זה סגנון נדיייירר
  שאין אותו הרבה בישראל.. ://
  טוובב.. מקוווה שעזרתי
  איזה חמודההה אני 😛
  בררררר

 • שי   ביום 28 באוקטובר 2006 בשעה 1:17

  אני חושב שג’קו לא היה צריך לומר את מה שאמר
  ג’קו צריך להבין שיש לו המון השפעה על המון אנשים ואסור לו להביע דעה שלילית על הצבא !
  יש לי אח קטן שמעריץ את ג’קו ואחי הקטן לא רוצה להתגייס הוא “מסכים עם ג’קו” לדעתי את ג’קו צריך לנדות לנצח!!!! כך לא מדברים בטח לא במדינה שהנושא העיקרי שלה כבר דורי דורות זה ביטחון…צבא

 • הצועד בנעליו   ביום 4 באוקטובר 2006 בשעה 7:56

  הם חברי מועצת הנוער של בעיר של עוזי כהן ודומיהם, שחושבים שרק צבא ו’הקזת דם’ זו תרומה לחברה ולמדינה.
  אבל לא נורא, ג’וקים בגיל של חברי “מועצת הנוער ברעננה” גם גדלים ויש סיכוי שיתבגרו, מן הצד השני יש סכנה שכשיגדלו הם יהפכו לג’וקים-גודזילות טורפים, מן הסוג של הפוליטיקאים והבנכספיתים ששופכים את הדם לג’קו ואחרים.
  ולמרות הכל, הארץ נוע תנוע.

השאר תגובה