עיכולי ניסיון #2.1

Shooky Digest #2.1
ערב שמחת תורה תשס”ז

דבר עצוב קרה ביום שישי שעבר. כתבתי את עיכולי ניסיון #2 ושלחתי למנויים, בלי לשים לב שהייתה תקלה בשמירה והטקסט כולו הלך לאיבוד. חבל, היו שם כמה פנינים.

מאז ועד עכשיו הייתי עסוק בעניינים פעוטים כמו להתפרנס. וכמו לסיים את העיצוב של בלוג החומוס החדש שקם ברוח פרוייקט הטחינה הגדול. זה לא רק הבלוג הראשון בעולם (מה זה בעולם, ביקום) שעוסק בחומוס, אלא גם בלוג הוורדפרס הראשון שלי. זו גם הפעם הראשונה, אחרי שנים של מעורבות חלקית בכל מיני פרוייקטים וכתיבה לכל מיני אתרים, שאני מעורב בהקמת אתר מא’ ועד ת’. אז לכו לראות.

בכל אופן, מכיוון שהיה שבוע מעייף ואין לי חומרים לוהטים להפעם (הלוואי שהייתי זוכר על מה כתבתי בשבוע שעבר), תצטרכו להסתפק הפעם ב”לקט”. אולי בתוספת אי אלו הערות. אני חושב להפוך אותו לחלק קבוע מהפורמט (תגובות על הרעיון יתקבלו בברכה).

פוסטים אחרונים
בפוסט הגולש הישראלי ושגרת חייו אני חולק כמה תובנות משירות הסטטיסטיקה Google Analytics. הוא מזייף קצת (בהזדמנות אפרט), אבל גם כך מדובר בכלי די מאלף. אבל מאלף אפילו יותר לגלות שהאינטרנט עשה אותנו (או לפחות חלק גדול מאתנו) לעצלנים ואוכלי חינם שמבלים את זמנם בעבודה בגלישה. לא מאמינים? תסתכלו בגרף.

בפוסט האם היא מסוכנת, אני חושף את האמת מאחורי השימוש בטיטניום דיוקסייד במוצרי טחינה. הרמתי אבן ולא האמנתי מה קפץ מתחתיה – הגיע אליהם הסיפור על הטחינות הרעילות והמסרטנות שמגיעות מהשטחים? אז אני החלטתי לחקור קצת את העניין.

בפוסטים נוספים מהזמן האחרון סיפרתי על הפגנה מלבבת למען זכויות עובדים. אחד המגיבים קטל אותם וקטל אותי, ופחות או יותר טען שאנחנו עוסקים באוננות (אגב אוננות – על המאונן הוירטואלי של מיקרוסופט שמעתם?). תחליטו לבד. אני בעד הפגנות. 

כתבתי השבוע גם על החלטת בג”ץ בעניין וועדת החקירה; ושוב; חשוב.
והוספתי לספר על הקאמבק של מירי רגב. מקסימה ומפיקת מרגליות כתמיד, היא נחתה השבוע באולפן ערוץ 1 והפליאה את מכותיה בשכל הישר.

ויש גם עצומה והמלצה.
 
ועוד משהו שכתבתי לאחרונה: האם מיקרוסופט תחסל את Google (טור ב-ynet). אני, אגב, חושב שלא. אבל אני גם חושב ש-Google מתעסקת בהכל חוץ מאשר במה שבאמת חשוב. וכתבתי את הטור הזה לפני שפורסם סיפור הרכישה של YouTube, חברה שלא מכסה את ההוצאות על חיבור האינטרנט שלה, תמורת 1.65 מיליארד.

יציאה קטנה לסיום
את המילון המלא לצואה אתם מכירים?

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

השאר תגובה