ליברמן: הגיע הזמן לפעול

כניסת ישראל ביתנו לממשלה, אם תתרחש, תהיה כתם על הדמוקרטיה הישראלית. זה יהיה, שוב, מעשה שמנוגד מהותית למצע של המפלגות העיקריות החברות בממשלה ולהבטחותיהן לבוחר. ישראל ביתנו מייצגת השקפה ימנית, מדינית וכלכלית. זוהי מפלגה לאומנית שדוגלת במדיניות כלכלית אנטי-חברתית.

מפלגת העבודה היא הגוף שצריך לעצור את המהלך המביש הזה. ערב הבחירות היא חתמה על חוזה עם בוחריה, בו הגדירה את מטרותיה והבטחותיה לבוחר. צירוף ישראל ביתנו לממשלה מנוגד מהותית לכל אחד מעקרונות החוזה הזה. אם יש אמת בפרסומים מהימים האחרונים, הנהגת המפלגה הולכת להפר את התחייבויותיה ולתת יד לשיתוף ישראל ביתנו בקואליציה.

צוות עבודה שחורה החליט ליזום פעולה של הבלוגספירה נגד המהלך: קול קורא להנהגת העבודה, למרכז המפלגה ולבוחרי המפלגה. למנהיגי המפלגה אנחנו קוראים לחזור בהם מכוונתם. לחברי המרכז – להצביע נגד ההחלטה. ואם זה לא יקרה, אנחנו קוראים לבוחרי העבודה להתפקד ולהדיח בפריימריז הקרובים את ההנהגה הקיימת, על בגידתה בהם.

בעלי בלוגים יכולים לעזור: פרסמנו את הקול הקורא בבלוג שלכם, עם קישור לעמוד המקורי באתר עבודה שחורה. או לחלופין: פרסמו פוסט קצר, עם הצהרת תמיכה והפניה לקול הקורא.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • שאולי   ביום 26 באוקטובר 2006 בשעה 0:32

  להתפקד?
  שוב?
  להרוס
  להתפקד למפלגה מתחרה – מרצ למשל
  חד”ש הלוואי
  להקים מפלגה אחרת
  את העבודה לזרוק למקום הראוי לה

השאר תגובה