שתי מילים על גאידמק

13 מנדטים? כן, בטח. כבר חשבנו שארקדי הוא רב-מניפולטור, מתוחכם ומסוכן, שבלי שנרגיש בכלל יעשה מאתנו אנגולה. היציאה שלו לתקשורת שחשפה את כוונותיו הפוליטיות משכנעת שצפויה לו קריירה פוליטית דומה לזו של פלאטו שרון, במקרה הטוב.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • נורה   ביום 25 בנובמבר 2006 בשעה 14:38

  נכון שהמניפולציה נחשפה, אבל בשלב שכבר אין לו צורך בה. גם מפני שהוא ביסס את מעמדו כאלטרואיסט ואוהב עמישראל לפני הצהרת הכוונות הפוליטית, אבל בעיקר מפני שהציבור הישראלי כבר רגיל לשיטת “כל המרבה במחיר” (פיתוח מתקדם של “אני לא אצא פראייר”) ותופס אותה כלגיטימית. מה שמטריד את האזרח הממוצע הוא לא עצם השיטה אלא אם הוא ירוויח או יידפק. כך שדווקא יש יתרון למי שמוותר על מס השפתיים השגרתי ועובר ישירות לרכישה. בתוספת הגזענות הרגילה מקבל הישראלי המצוי מעדן שאין לעמוד בפניו.
  פלאטו שרון לא הופיע על בימת הפוליטיקה בתקופה שבה מפלס הציניות והתועלתנות-לטווח-קצר היה גבוה כל-כך, ולכן הפך לבדיחה. שמעת לאחרונה מישהו צוחק על גאידמק? העיתון של המדינה מפרסם סקר שמעמיד אותו מול אולמרט. (נושא לטור בפני עצמו).

  ואם היו חסרות הוכחות, הנה: יאיר לפיד, המבחיל הלאומי, יראיין (ככה קוראים לזה) אותו בשבוע הבא.הפרומואים כבר שואלים-מבשרים: “ראש הממשלה הבא?”.
  בדיחה זה לא.

 • דני   ביום 3 באוגוסט 2008 בשעה 6:55

  אם גידאמק משקר בקשר לדבר קטן, כמו שהזמרים שלמה ארצי ויהודה פוליקר סירבו להופיע עבורו ביום העצמאות (“אני? לא מכיר את האנשים האלה”) אחרי שהזמין אותם אישית – מעניין בקשר לאיזה דברים גדולים הוא משקר?

 • רן   ביום 24 בנובמבר 2006 בשעה 18:06

  או שאני לחלוטין לא מסכים איתך.

  או שניהם ?

השאר תגובה