נפילתו של אהוד אולמרט

שולה זקן, מזכירתו של ראש-הממשלה אהוד אולמרט, עומדת (לכאורה) במרכזה של פרשת שחיתות ושוחד חמורה במיוחד. על ההתפתחויות האחרונות בפרשה תוכלו לקרוא כאן [ynet].

זקן נשלחה הערב למעצר בית. אם יש אמת בחשדות והיא אכן מעורבת, אפשר רק לנחש עד כמה רחוק תגיע הפרשה הזו. זקן היא אשת אמונו של אולמרט, וב-30 שנות עבודתם המשותפת היא התוודעה – אם להאמין לפרסומים – לכל סודותיו הכמוסים.

ואם, כפי שטוענים כמה אנשים, יש לו לאולמרט סודות שחשיפתם עשויה להציל את זקן במקרה הצורך, תחשבו לבד על המשמעויות. הכל, כמובן, בהנחה שהחשדות נכונים – שום דבר עוד לא הוכח, לא בעניינה של זקן ולא בפרשיות שנקשרו בשמו של אהוד אולמרט (פירוט של חלקן ניתן למצוא בכתבה ראש-ממשלה מחוסר ראיות אורי בלאו שפורסמה בהארץ, ועכשיו כשהאתר תומך בפיירפוקס אפשר סופסוף לקרוא אותה).

במילים אחרות: שולה זקן עשויה להיות הדג הקטן. לא מחפשים את ראשה אלא את זה של “הראש”.

ישנן תיאוריות קונספירציה רבות בעניין קשרי ההון והשלטון בישראל. חלקן, קושרות כמה דמויות ציבוריות ללב הפשע המאורגן. כמובן שיש לי קושי לתאר כאן את הקונספירציות הללו, כי “לכאורה” ו”טרם הוכח” לא יספיקו במקרה זה. בכל אופן, תחזיקו אצבעות לחוקרי המשטרה. יכול להיות שסופסוף הם עלו על משהו גדול באמת.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • עופר לנדא   ביום 2 בינואר 2007 בשעה 23:25

  תפקיד שהוא ירש משרון, מה שאומר שאם המשטרה באמת תהיה קרובה מדי למצוא משהו נגדו, עוד נמצא את שולה בלי זקן ועם כדור אחד במצח.

 • אורן   ביום 2 בינואר 2007 בשעה 23:41

  הנה עוד נפילה של אולמרט. טוב, לא בדיוק נפילה בסגנון שעליו חשבת, ואפילו מדומיינת לגמרי, אבל שווה לקרוא.

  http://www.aplaton.co.il/story_254

 • איתי   ביום 10 במאי 2008 בשעה 1:09

 • שוקי   ביום 10 במאי 2008 בשעה 1:56

  לא, זה פשוט לוקח הרבה זמן.

 • דרומי   ביום 3 בינואר 2007 בשעה 8:23

  אם אתה רוצה את הניחוש שלי לגבי עד כמה רחוק תגיע החקירה – כרגיל בפרשיות שחיתות שמעורבים בהם ראשי ממשלה, רגע לפני הבוס. כמו בוז’י וברק, כמו עמרי ואריק, מישהו מהמעגל הפנימי של אולמרט יקריב את עצמו כדי להגן על הבוס (אולי הפעם זו תהיה זקן?)

 • איתי אשר   ביום 3 בינואר 2007 בשעה 14:19

  כמו שדרומי אמר, באמת לא יגיעו לראש, והשיטה רק פורחת ומשגשגת. מה גם שהכל על כתפי משטרה שאינה מופת למקצועיות ונקיון כפיים – בלשון המעטה.

  אבל כמו במקרה בני סלע – שם כולם עושים רעש על אנס שאינו דומה בכלל לרוב רובם של האנסים והתוקפים, וכך שוכחים/משכיחים את הבעיות העיקריות של אלימות נגד נשים, כך גם לגבי קשרי הון ושלטון.

  הקשרים המסוכנים באמת של הון ושלטון הם חוקיים לגמרי. אף אחד לא חוקר אותם ואף אחד לא ייתבע בגינם. אף אחד גם לא כותב עליהם כתבות שער בעיתון. רוצה דוגמה?

  http://www.cohenrimoncohen.com/gp.asp?gpID=71

טרקבאקים

 • מאת Intellect or Insanity | הבלוג של יהונתן קלינגר | ביום 3 בינואר 2007 בשעה 14:57

  מה ההבדל בין מילה? לעיתים נדמה שכל מה שצריך לעשות כדי להבדיל בין א’ למה שאינו א’ הוא להשתמש במילה שונה. אם תקרא לזה בצורה שונה זה יעלם מלהיות א’. אם נניח נפרק את א’ למרכיביו, ב’, ג’ וד’ נוכל לומר כי רק ד’ הוא הכרחי ומאפיין את א’, וכל שהוא ב’ או ג’ אינו. הלא כן? אולם בכך אנו…

 • מאת things.co.il ביום 3 בינואר 2007 בשעה 9:35

  כל כך הרבה כח אצל כל כך מעט אנשים. הקשר בין הון ושלטון מככב במחוזותינו בעוצמה מוגברת בזמן האחרון.

  הנה רשימה מכובדת

  […]

  אבל קולות המחאה נגד …

השאר תגובה