הטוב הרע והמכוער

הטוב
כמה שאני מנסה, אני לא מצליח לשמוח לאידו של עמיר פרץ. בימים האחרונים הוא מזגזג בין תוכניות מדיניות מתוחכמות למהלכים פוליטיים חסרי חן. זה נראה עגום. במיוחד כשהוא מוקף בכל מיני אנשים קטנים שתוקעים בו סכינים מכל עבר. וגם מותקף על-ידי בדרנים כמו שמעון פרס, שאמר, שימו לב: לא מספיק להמציא תוכניות – צריך לישמן… את זה אומר האיש שעל-פי הביוגרפיה שלו ניסה ליזום ניסוי גרעיני בנגב. זה טוב.

הרע
ככל שחיים רמון נראה זכאי יותר, כך הוא נראה לי זך פחות. במקרה של ההטרדה המינית לכאורה, אני מאמין שהוא חף מפשע. במקרה הזה אני חושד שהאיש זכאי – אבל הוא נראה לי כל-כך אשם (לכאורה) בכל-כך הרבה דברים אחרים. אני מאמין שהוא נשק לחיילת בתום לב. לא מתוך תוקפנות אלא מתוך זחיחות של אדם מלא מעצמו, נפוח, שממש מעורר חשק לתקוע בו סיכה.

המכוער
הכותרת הראשית של ידיעות אתמול (ג’) נראתה כמו דז’ה-וו, פלאשבק, לתקופות בהן ברק וביבי היו בשלטון. “הוא לא מתייעץ עם אף אחד” אומרים האנשים סביבו. מקבל החלטות לבד.

רק המריא לסין, והאנשים סביבו רצים לדבר עם עיתונאים. הוא מתחבר למקורות שלו בצד השני של היבשת, והכתבים הפוליטיים מתחברים למקורות שלהם כאן. מה הפלא – אולמרט צפוי להיחקר בשלוש פרשות שונות (על-פי הדיווח בערוץ 10). חקירת השחיתויות סביב רשות המיסים נמצאת רק בתחילתה, ומה שנחשף הוא קצה הקרחון (מעריב, אתמול). אז העכברים נוטשים את הספינה הטובעת בפוטש המוני. גם זה, רק בהתחלה, וזה הולך להיות מאד מכוער.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • אדי   ביום 10 בינואר 2007 בשעה 2:38

  לשון בפה זה לא תום לב.
  אולי זו זחיחות, אבל היא הובילה להטרדה מינית.

 • עופר לנדא   ביום 10 בינואר 2007 בשעה 7:14

  יגיעו בסוף למסקנה שהם אכן התנשקו, ולא באורח תמים במיוחד, אבל יותר ויותר נראה שממש לא מדובר בהטרדה מינית, אלא בהטרדה פיקודית, של בחורה שהמפקדים שלה כפו עליה להגיש תלונה נגד מישהו שהיא התנשקה איתו מרצונה.

 • חגית   ביום 10 בינואר 2007 בשעה 8:04

  והוא נפל בפח של שאיפות הגדולה שלו שלובו בעצות אחיתופל. אני מקווה שבכל זאת ישרוד בעבודה, כי קמבאק נוסך ברק הוא לא יוכל לעשות.

 • יוחאי עילם   ביום 10 בינואר 2007 בשעה 11:35

  הוא אכזבה גדולה מאוד.

 • ליאת   ביום 10 בינואר 2007 בשעה 20:50

  ונבחרי ציבור שנמצאים בתפקידי מפתח שמואשמים בעבירות חמורות ביותר של מעילות בכספי ציבור , שוחד ועוד ועוד הם אינם מתפטרים, לא נדרש מהם להתפטר והם ממשיכים לשבת בכיסאם המורם וממשיכים לגנוב ולרמות את כולנו בעד בצע כסף.
  זה פשוט לא הגיוני
  זה כ”כ שקוף שתפרו פה לחיים רמון תיק כי הוא התנגד לבייניש
  המצב שלנו בקרשים הכל מכור גם מערכת המשפט מסואבת וזה כבר הכי הכי מסוכן

השאר תגובה