מיהו באמת חיים רמון

למען ההגינות אני חייב לומר שאף פעם לא אהבתי את חיים רמון. בכל אופן, אתם מוזמנים לקרוא כמה פנינים מפרוטוקול עדותו ולהחליט בעצמכם, אשם או לא – איזה מין אדם מצטייר מקו ההגנה הזה.

“האם בכל המקרים האלה שציינת אתה חושב שכל הנשים האלה רוצות קשר רומנטי או מיני איתך או להיות בנות זוג שלך?
רמון: חלקן כן וחלקן לא… כשסגן ניצב קמין אמר שלא יכול להיות שבחורה צעירה תרצה בקשר עם בחור בן 56, אמרתי לו שאתן לו מספר טלפון של מספר נשים  צעירות…”

“…אני הרגשתי מאוד נעים, תחושתי היתה שהיא הרגישה נעים… אני חושב שאחרי שאתה נמצא בקשר עם בחורה אתה לא נפרד ממנה בשתיקה וכל אחד הולך לדרכו, אני נוהג לבוא לאחר מכן ולהמשיך את מה שהיה בסוג של דיבור וזה מה שהיה…”

“יצא לי לקיים מערכות יחסים ואמרו לי שבגלל שאני איש ציבור ומפורסם וידוע מישהי תלביש עלי תיק… נאמר לי כבר ‘תיזהר, גם עם מישהי שמתחילה איתך’, ברוב המקרים נזהרתי ולצערי במקרה זה לא נזהרתי…”.

“אני חשבתי שהיא מתחילה איתי באופן מלא ולא קבעתי עדיין עמדתי אם זה טוב או רע, אבל היא התחילה איתי באופן בוטה בעצם האמירה ‘אני לא עומדת בפניך’. ועל סמך מה שהבנתי כך קבעתי ולא התרעמתי ולא אמרתי לה להפסיק. אם הייתי מתרעם הייתי צריך לומר לה שלא צריך לעשות את זה. גם בביהמ”ש וגם במשטרה אמרתי שאני לא ניסיתי להפסיק את זה”.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • רוג'ר   ביום 31 בינואר 2007 בשעה 22:54

  נו, אז מה אתה אומר? שרק בגלל שהוא בן 56 אין מצב שהיא תימשך אליו? קרא “פירמה” של גלובס מיום רביעי שעבר, ותראה עד כמה נפוצה תופעת השוגר דדיז

 • שושי   ביום 31 בינואר 2007 בשעה 23:00

  מי הפיץ שהוא שרמנטי

 • נמסיס   ביום 31 בינואר 2007 בשעה 23:00

  גמני לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד.

  ולזה שמעלי – לא הייתי מסתמכת על עיתונאי פירמה כדי להבין משהו על שוגר דדיז. לא שיש קשר לתיק רמון, כמובן.

 • שוקיג   ביום 31 בינואר 2007 בשעה 23:06

  זה שגם לו היו פוסקים שהוא לא אשם, מדבריו שלו עצמו הוא מצטייר כאדם די דוחה.
  בכל אופן, בינתיים קראתי את הכרעת הדין ועכשיו אני גם משוכנע שהוא אשם וגם חושב שהוא דוחה.

 • אני כל פופופומה   ביום 31 בינואר 2007 בשעה 23:17

  רק הקטע הראשון שאתה מצטט הוא באמת צורם ומותיר רושם שלילי. מה העניין של להציע להעביר טלפונים של נשים שלא מכירות את הגבר שהוא מציע לו, כאילו הן חפץ עובר לסוחר? (זה בהנחה שהוא באמת התכוון להצעה שנתן לסגן הניצב, ולא אמר זאת בציניות או על דרך ההשאלה או משהו כזה)

  הקטע השני – אני לא רואה מה הבעיה הגדולה במה שהוא אמר (אלא אם כן אתה לא מאמין לו וחושב שהכל שקר, אבל זה כבר שיפוט שחורג מהציטוט הזה)

  הקטע השלישי – כן, הוא מודה בחולשה ובחוסר שליטה, הוא לא נזהר במקרה הזה למרות שהזהירו אותו. זה לא כבוד גדול להיות אדם עם משמעת עצמית לוקה בחסר, אבל זה גם לא משהו אפל ושטני, וזה לא משהו שלא ידענו קודם (זה שהוא עשה טעות ולא הרוויח מכל הסיפור – כאילו דה).

  הציטוט האחרון – מה הבעיה במה שהוא אמר? (שוב – אם החלטת מראש שהוא שקרן, גם הקטע הזה ייראה לך בהתאם. אבל זאת הגירסא שלו, ואם נניח לרגע את האפשרות שהוא דובר אמת, אני לא רואה אילו מסקנות נוראות אנחנו אמורים להסיק לגבי אישיותו מהקטע הזה).

 • באנדר   ביום 1 בפברואר 2007 בשעה 0:00

  לחיים רמון יש היסטוריה ידועה של בנות זוג צעירות.
  זאת עובדה שיש נשים צעירות שנמשכות אליו.
  ודאי לא מופרך להניח שהוא חשב \ קיווה שזה המקרה גם כאן.

השאר תגובה