אורן הגדול

גל האורי-גלריזם ששטף את ארצנו החזיר לכותרות את אורן זריף, (שאיננו “אורן הקטן”, אגב. זהו אדם אחר). יצאתי לחפש ברשת כותרות שהתייחסו לפעלו וזה מה שהעליתי בחכתי. קריאה מומלצת.

“אורן זריף נעצר בחשד להעלמת מאות אלפי שקלים”
27.11.02, ynet
“חוקרי מס הכנסה עצרו היום (ד’) את אורן זריף, הידוע כ”בעל כוחות על טבעיים”, בחשד להעלמת מס במאות אלפי שקלים. בית משפט השלום שיחרר אותו בערבות אישית בסך מיליון שקל. כן אסר בית המשפט על זריף לצאת מהארץ”.

“אורן זריף: כוחותיי העל-טבעיים הביאו לסיום השביתה”
22.9.04, ynet
“עורך-דינו של זריף, אברהם ננטל: ‘בלילה האחרון, שעה שהיית בבית הדין לעבודה, גייס מרשי אלומת כוחות לעבר בית הדין, דבר שהביא, עם הנץ החמה, לפסיקת בית הדין המאפשרת לשני ריבוא בישראל עתיד חדש. כוחותיו העל טבעיים של מרשי עמדו לרשותכם אמש, והם נכונים לעמוד לרשותכם”

“אורן זריף מבקש מסוק מצה”ל – ‘כדי למנוע רעידת אדמה'”

23.9.04, במחנה
“זריף חש מתוסכל על שמאמציו להציל את המדינה כשלו. ‘אני מסוגל לעצור את רעידת האדמה’, הצהיר. ‘את יכולותיי הוכחתי פעמים רבות. מסרתי לממשל האמריקני מידע על מיקומו של בן-לאדן, המשטרה ומכבי האש פונים אליי לעיתים שאסייע להם. אני מסוגל לגרום לאנשים לרחף, לקלקל רמזורים, לעקם מטבעות’.

בינתיים, מנסה זריף לעצור את רעידת האדמה בשיטות חלופיות – הוא החל בצום, שבמהלכו הוא רק שותה מים ולימון ומרכז כוחות”.

אודטה כינתה את “אורן הקטן” שרלטן; ביהמ”ש: זו “התרשמות שאינה לשון הרע””
(הטעות במקור. כאמור: אורן זריף איננו אורן הקטן)
8.5.06, TheMarker
“המקרה נשוא התביעה התרחש לפני כשנתיים. בתוכנית “הבוקר של אודטה” התארח כתב ערוץ 10 רוני קובן, כדי להציג פרומו וקטע מתוכניתו ששודרה באותו ערב. בפרומו נראו מספר מטופלים כאשר עיניהם מכוסות, וזריף טופח לכל מטופל משני צידי ראשו ומנערו. בנוסף, נראה זריף מושך באוזנו של אחד המטופלים, טופח על ראשו ובכך מסתיים הטיפול”.

“איך מנטרלים איום גרעיני? בטלפתיה כמובן”
11.10.06, ynet
“אמן המחשבות אורן זריף מציע למדינת ישראל עסקה: הוא ינטרל את האיום הגרעיני ויגרום לאחמדינג’אד נזק מוחי. כל זאת יעלה לנו בסך הכל 3.6 מיליון דולר”

“אורן זריף נגד אורי גלר”
16.11.06, ynet
“זריף… [אומרפ שהעברת כוחות מבן אנוש אחד לאחר הינו מעשה מסוכן. ‘זה נוגד את כל כללי האתיקה הרוחנית. הוא קיבל את הכוחות בהשאלה, לא במתנה, והם לא שייכים לו’, אומר זריף. ‘אם קשת לא מתכוונים להודיע על הורדת התוכנית ואם תוך 24 שעות גלר לא יחזור בו מכוונתו, אני ועוד תשעה הילרים מתכוונים להסיר ממנו את הכוחות שלו’. לדבריו, שלושה מההילרים כבר עושים את דרכם לארץ מקליפורניה.

‘עזרתי לכוחות הביטחון, לח”כים, סייעתי לש”ס לצבור מנדטים, עצרו אותי בחשד לשיבוש רמזורים והמשטרה נעזרת בי רשמית’, מספר זריף. ‘אנחנו, בעלי הכוחות העל טבעיים, יודעים מה מותר ומה אסור. אני קורא לאורי גלר לא לשבש קשרים ומימדים אנרגטיים גבוהים הקשורים לחלל החיצון. מי כמוהו יודע שכוחות על טבעיים אינם ניתנים למסחור ולרייטינג’.

במכתב ששלח בשמו עורך דינו מנחם ננטל, טוען זריף שהוא מדבר בשם ‘חברי הצוות הרוחני בשבט שרואים בניסיונך להכתיר יורש בחייך עבירה אתית מהמדרגה העליונה העומדת בסתירה לחוקי השבט… כוחות אלה שניתנו בידיך הנם מתת שמיים ולא פיקדון שניתנו בידיך’.

עוד מציין עורך דינו כי “על פי תקשור שניתן למרשי זה מקרוב, הוא מבקש להתריע בך מראש ולהזכירך כי רק לאחר שתיאסף אל אבותיך יוכלו אנשי השבט מהקוסמוס להכתיר ולקבוע מי יהיה היורש'”.

“קשיש חולני: הכוחות של אורן זריף לא עזרו לי”
18.11.06, nfc

“”זריף מנע ממני חדוות חיים וגרם לי אכזבה מהטיפול הלא מוצלח. לא קיבלתי תמורה לכספי וכיום אני עומד בפני ניתוח נוסף במחלקה האורטופדית בבית חולים איכילוב’. ברוך הוסיף שזריף הבטיח להשיב את כספו לאחר שימציא קבלה וחזר בו”.

“להיות בתוך הראש של בני סלע”
26.11.06, NRG
“המדינה מחפשת את האנס הנמלט, ואמן הטלפתיה אורן זריף כבר יודע: סלע מסתתר בשכונת שפירא בת”א. אל חשש, בינתיים הוא מנטרל אותו מרחוק”.

“לא כוחות”
13.12.06, NRG
“אורן זריף נפגש עם סטיבן הוקינג והצליח, לטענתו, לעורר בו מחשבות חיוביות על ישראל. אז עכשיו הוא מציע לאולמרט לעשות את אותו טריק בפגישותיו עם מנהיגי העולם”.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • יוחאי   ביום 8 בפברואר 2007 בשעה 10:56

  .

 • שוקי   ביום 8 בפברואר 2007 בשעה 11:00

  הצרה הייתה שהוא טעה והעלים את המס (לכאורה) במקום להעלים את הגובים.

 • גילעד   ביום 8 בפברואר 2007 בשעה 13:43

  שבו נמרוד הראל ינהג בעיניים עצומות במכונית שעומדת להתנגש באורן הקטן, שמצידו יצהיר שהוא יכול לעצור אותה באופן טלפתי. ניתן לטבע להחליט מי צודק.

 • הייקו   ביום 8 בפברואר 2007 בשעה 14:47

  מדובר בשני אורנים שונים:
  http://celebs.walla.co.il/?w=/3601/853056
  מה שמשותף להם זו כנראה היכולת הנדירה לעשות כסף מכלום.

טרקבאקים

 • מאת כותבים ביום 13 בפברואר 2007 בשעה 23:45

  את הסיפור כולנו מכירים, עמי ותמי טיילו ביער עם אביהם ואמם החורגת. האם החורגת איבדה אותם בכוונה. הם הגיעו לבית ממתקים שם גרה מכשפה שרצתה לאכו…

השאר תגובה