מועמדים לתפקיד המפכ”ל

מכיוון שדי ברור שגנות כבר לא יהיה מפכ”ל המשטרה, נדמה לי שזה הזמן להציע רשימה של מועמדים חלופיים. חשבתי על כמה ואתם מוזמנים להוסיף עוד.

מאמא תרזה. זו הצעתם של שי ודרור בתגובה להצהרה של דיכטר ש”אי אפשר למצוא מישהו שיהיה צדיק כמו מאמא תרזה”. שי ודרור אמרו שזו דווקא מועמדות מצויינת, להוציא את העובדה שתרזה כבר מתה. כלומר, חוץ מהחיסרון היחיד הזה – שהיא מתה – היא דווקא מאד מתאימה.

ערפדי גאידמק. כי אם הוא לא יצליח לנצח את הפושעים אז הוא פשוט יקנה אותם.

אריה דרעי. דרעי הוא מועמד מצויין – עם כל היתרונות של גנות ויתרונות רבים נוספים. כמו גנות, הוא “בעל כושר ארגון ומכיר את המערכת”, וגם לו יש איזה “כתם” קטן. בניגוד לגנות, יש סיכוי טוב שיידע להתמודד טוב יותר עם הפרות סדר שקשורות למיעוטים מכל הסוגים – הרי כולם הצביעו לו כשהיה בש”ס.

חיים רמון. ואגב כתם – מי מתאים יותר מחיים, בינינו? במיוחד עכשיו כשיש סיכוי שתרגילי הודיני משפטיים יסירו ממנו את הקלון. אמנם, אחרי שהוא יעשה למשטרה רפורמה כמו שעשה למערכת הבריאות אז לא בטוח שתהיה משטרה, אבל עם איך שהמשטרה נראית היום יש בזה גם יתרונות.

ראאד סלאח. ואגב כושר ארגון – מנהיג הפלג הצפוני הרי הוכיח את יכולתו בזה מעל ומעבר. הוא גם הראה שאין לו בעיה לירוק על שוטרים בפנים, תכונה חיונית אצל כל מפכ”ל. אני אומר: עדיף שיהיה בצד של המשטרה מאשר בצד השני.

אבי קושניר. נכון, הוא לא כל-כך טוב בהתמודדות עם משברים (ע”ע הפלופ של רוקדים עם כוכבים), אבל גם כשהוא מבולבל ואובד עצות הוא חינני להפליא. לפחות במה שקשור לאהדת הקהל קשה להניח שהוא יפשל.

אבי גרייניק. כן, אני מתאר לעצמי שזה נשמע לכם מוזר, אבל בינתיים גרייניק עושה כל מה שהוא עושה ממש טוב, ואין סיבה שלא יבצע את תפקיד המפכ”ל על הצד הטוב ביותר. דמיינו אותו רגע במדים… זהו. ובמקרה הצורך, הוא יוכל לעשות לוועדת החקירה חיקוי של ברוקולי והם ישתינו במכנסיים.

בוגי יעלון. חייבים לתת איזה תפקיד לבחור. הוא צריך להיות עסוק, עסוק מאד, אחרת אנחנו נמשיך לראות אותו מגיב על כל עניין בטלוויזיה.

שמעון פרס. שימון מתאים מאד לתפקיד. במיוחד בהתחשב בכך שהמועמדות שלו לא תצטרך לעמוד להצבעה.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • שוקי   ביום 22 בפברואר 2007 בשעה 13:28

  אשר עידן כבר הכריע בנושא. ראה הפוסט המונומנטלי של יובל
  http://www.popup.co.il/?p=2100

 • אמיר   ביום 22 בפברואר 2007 בשעה 14:44

  ערפד הוא דמות מיתית שמוצצת דם לצורך קיום.
  אני מזהה תופעה הפוכה של מציצת כספים ותמיכה מגידאמק.

  אני מציע להוסיף גם את דוד הכיטוב – כי זה מאד עוזר למפכ”ל גב של חברת ביטוח.

 • חייש   ביום 22 בפברואר 2007 בשעה 12:10

  אז אפשר ליישב את הנושא ע”י הכתרת הזוכה בתחרות אכילת בורקסים.

השאר תגובה