שיא חדש של ציניות

אולמרט קורא לפתוח בחקירה נגד מבקר המדינה בטענה שמעשיו “שיא חדש של ציניות ופעילות בניגוד לנהלים”. את זה, להזכיר, אומר אדם שמתנהלות סביבו כרגע ארבע חקירות פליליות, ושעל-פי הפרסום ערוץ 10 צפויות לו עד 115 חקירות נוספות בפוטנציה. אין מה להגיד: שיא חדש של ציניות ופעילות בניגוד לנהלים.

לא משנה מה אתם חושבים על מבקר המדינה, על מערכת המשפט, על האקטיביזים השיפוטי או על מלחמת לבנון: יש להתאחד נגד אולמרט. הוא מנסה למשוך את האש ולהעביר אותה הלאה, בנקרה זה לאדם שמקדם את האינטרסים שלנו כנגד המדינה ולא להפך, שזה די נדיר. לכן, אם יש לכם מה להגיד – תאמרו! בבלוגים, בטוקבקים, ביבשה, באוויר ובים. זה הוא בדיוק אחד מהמקרים בהם אסור לשתוק.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • הקורא   ביום 4 במרץ 2007 בשעה 19:13

  ביום שישי דיווח יוסי ורטר בהארץ כי מבקר המדינה שטוען שלא מדבר עם עיתונאים רץ בכנסת כשראה כתב מאתר
  NFC
  שידוע ברדיפתו גורמים שונים כולל אולמרט, לשבת איתו, ממש כאחיו האובד,
  הכתבה לא עולה עכשיו טוב אבל זה הלינקhttp://www.haaretz.co.il/hasite/spages/832415.html
  אם כן מתברר שהמבקר הוא מדליפן ושקרן . אולי צריך למחות נגדו?

 • ריקי כהן   ביום 4 במרץ 2007 בשעה 19:19

  זה לא יעזור.
  נ.ב
  תחפושת סקסית מאוד ויפה מאוד הייתה לאשה שאתך היום.

 • ג'ונתן   ביום 4 במרץ 2007 בשעה 19:46

  זה מבקר חסר בקרה וחולה הדק.
  יורה בלי הפסקה ומחורר את תחתית הספינה
  שבה אנו כולנו שטים. אין לו אלוהים.

 • שוקי   ביום 4 במרץ 2007 בשעה 20:52

  ריקי – תודה.

  ג’ונתן – אם יש למישהו ראיות על כך שהוא פעל בניגוד לחוק, שיואיל בטובו להגיש תלונה רשמית ולא לשלוח הודעות לביפרים של עיתונאים.
  הוא לא מחורר את הספינה שבה אנחנו שטים אלא עושה את תפקידו כמיטב הבנתו. ביקורת המדינה אמורה לחשוף את הרעות החולות, לא לטטא אותן מתחת לשטיח.

  הקורא – למה מדליפן ושקרן, כי הוא שוחח עם עיתונאי? אולמרט מקדיש חלק ניכר מזמנו לשיחות עם עיתונאים וגם קשר עם כמה מהם קשרי חברות אמיצים במשך השנים. איזה מין מדליפן ושקרן זה עושה אותו?

  אולי לינדנשטראוס רודף פרסום אבל הניסיון החצוף של לשכת אולמרט להשתיק אותו לא נובע מרגישותה למנהל תקין אלא כנראה משום שהם מפחדים ממה שיחשוף.

 • רוזה   ביום 4 במרץ 2007 בשעה 21:15

  האמת היא שככל שאולמרט הוא מושחת, והוא כנראה כזה, יש משהו מעורר אי נוחות במבקר המדינה. גם אני קראתי בשבת את התיאור של יוסי ורטר. היה בו ניסיון להגיד יותר מאשר “המבקר מדליף”. היה בו ניסיון להגיד שהמאהב הוא רודף כותרות סדרתי, כזה שמסוגל ליישר את המציאות בשביל כותרת. לא הייתי רוצה שהוא יהיה התליין של רוה”מ. יש לי תחושה לא טובה לגבי האינפורמציה שהוא מייצר. כך שאני לא מסכים איתך הפעם. קורה…

 • הקורא   ביום 4 במרץ 2007 בשעה 21:17

  הוא אמר שהוא לא מדבר עם עיתונאים, והנה הוא כן מדבר איתם. ואז הרי ידוע שבעיתונות לרבות באתר הנל התפרסם מידע על חקירות שונות בשלבים בהם אסור עדין לפרסמו. האין כאן ראיות בניגוד לדבריו שהוא כן מדבר עם עיתונאים, וכן ראיות נסיבתיות לאחריות שלו אולי לחלק מהגעת המידע לעיתונות – מידע שלא אמור להגיע ושהוא לא אמור למסור?

 • שוקן תיווכי   ביום 4 במרץ 2007 בשעה 21:22

  איני מפקפק באמינות המידע שהביא יוסי ורטר בדבר שיחה בין מבקר המדינה לכתב אתר NFC. לאור מצד שני, העובדה שורטר התנדב להיות דובר קדימה מרגע הקמתה (בעוד שאת שכרו הוא מקבל ממנויי הארץ) די בה שהמבקר וכל אדם סביר יעדיף לשוחח עם כל עיתונאי אחר, רק לא ורטר. כמובן שהתואר עיתונאי מוצמד למר ורטר בהסתייגות – מי שחושף מקורות של קולגה אינו ראוי לתואר זה.
  נקודת זכות אחת ניתן לציין – בעוד שעכברים רבים, מדן מרגלית וצפונה, נוטשים את הקיאק הטובע של אולמרט, יוסי ורטר ממשיך בנאמנות של גור כלבים רטוב.

 • שוקי   ביום 4 במרץ 2007 בשעה 22:13

  רוזה – זה בסדר גמור שלא תסכים איתי.

  הקורא – כשאמר שאינו “מדבר עם עיתונאים”, הוא התכוון שאיננו עושה זאת בחדרי חדרים, כלומר מדליף. ורטר דיבר על משהו שקרה בפומבי. השאלה היא לא האם הוא מדבר עם עיתונאים או לא אלא האם הוא מדליף או לא. המקרה שורטר מדבר עליו לא נותן לנו תשובה.
  מה שברור הוא שאם המבקר היה רוצה להדליף הוא לא היה עושה את זה במקום ציבורי.

  שוקן – לא מכיר את ורטר מספיק, אבל לא מדובר בחשיפת מקורות, סתם ברכילות חסרת טעם.

 • שוקן תיווכי   ביום 4 במרץ 2007 בשעה 22:49

  כלומר לא אישית. מקריאה – בהחלט. לא ממש מתפעל. מוכן לקבל שלא מדובר בחשיפת מקורות חסויים אלא ברכילות. אבל קבל תיקון – לא רכילות חסרת טעם אלא רכילות עם הרבה טעם, מבחינת ורטר וקדימה. דהיינו רכילות מגמתית.

 • מה תגיד   ביום 5 במרץ 2007 בשעה 1:28

  על העובדה שבידי חברי הכנסת היכולת להצביע אי אמון בממשלה אך הם אינם עושים זאת, על אף המצב בחודשים האחרונים?

 • שוקי   ביום 5 במרץ 2007 בשעה 2:11

  שוקן – אני לא יודע מספיק בשביל לשפוט, אבל לא אתפלא אם אתה צודק.

  מה תגיד – אומר שהפוליטיקאים שלנו היו חרא ונשארו חרא והם חושבים על מה שהכי קרוב עליהם, כלומר על התחת שלהם.

 • ד.ט   ביום 5 במרץ 2007 בשעה 11:24

  <<< אולמרט מקדיש חלק ניכר מזמנו לשיחות עם עיתונאים וגם קשר עם כמה מהם קשרי חברות אמיצים במשך השנים. <<< מבקר המדינה הוא תפקיד לא פוליטי וכמו-שיפוטי, אין זה מן הראוי שישוחח עם עתונאים.

 • שוקי   ביום 5 במרץ 2007 בשעה 13:58

  יש הבדל בין שיחה לבין ראיון ויש הבדל גדול בין הדלפה בחדרי חדרים לבין מה שנעשה באופן פומבי.

 • מה תגיד   ביום 6 במרץ 2007 בשעה 14:21

  לאן נעלמה מחאת המילואימניקים ואנשי הצפון?

השאר תגובה