הגור הפצוע: עדכון

לפני שבוע הוא היה במצב של סחבה. מיובש, עם שלוש רגליים משותקות, חסר יכולת להזיז את הזנב, לאכול או לעשות את הצרכים שלו בעצמו, ומאד מסכן באופן כללי. בינתיים חל שינוי דרמטי במצבו של פיצ’ (זה השם הנוכחי, בגלל צבע האפרסק).

במהלך השבוע הוא התאושש במהירות מדהימה. ביום השני אצלנו כבר הזיז עוד רגל ובימים הבאים את הרגליים האחרות ואז את הזנב. נכון לעכשיו הוא עוד לא מצליח לעמוד בלי ליפול, אבל מצליח להגיע בזחילה, גלגול וקפיצות מצחיקות, לאיפה שהוא רוצה.

לא זו בלבד שהוא יצא מכלל סכנה, אלא שהוטרינר אומר שיש סיכוי טוב שתוך שבוע-שבועיים הוא יחזור לעצמו לגמרי. גם בינתיים הוא לא ממש סובל – שמח, אוכל המון, לא מפסיק לשחק ולהתפנק ולגרגר. החיים הטובים.
 
לכן המצב עכשיו הוא שיש לנו חתול שמשתקם מתאונה, שתוך שבוע-שבועיים אנחנו רוצים למצוא לו בעלים שידעו להעריך באיזה אוצר מדובר. חתול ידידותי, עם שמחת חיים, אינטליגנטי, ומתוק שאפשר למות.

כמובן שהפיתוי להשאיר אותו אצלנו ולהפוך סופית את הדירה שלנו לחתוליה, גדול מאד. שאר החתולים, שלא במפתיע, שונאים אותנו. ממנו הם מפחדים (חתולים בוגרים בדרך-כלל מפחדים מגורים, מתוך הנחה שבטוח מחוברת אליהם איזו אמא שבכל רגע תקפוץ עליהם. ולא עוזר כלום).

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • בלעם   ביום 19 במאי 2007 בשעה 23:05

  כל הכבוד לך על הטיפול בחתול! אני מאוד שמח לשמוע שהוא במצב טוב. הייתי לוקח אותו בשמחה אבל אני לא מסתבך עם שתי מפלצות הפרווה שמנהלות לי את הבית.

 • rozov   ביום 20 במאי 2007 בשעה 6:21

  הייתי רוצה אבל האוקינוס מפריע לי 🙁

 • יוזי   ביום 20 במאי 2007 בשעה 10:49

  http://onliner.ws/2007/04/20/zabavnye_kotiki.html

 • מיכל   ביום 20 במאי 2007 בשעה 1:14

  וכנ”ל – לא יכולה לקחת

 • יעל ישראל   ביום 20 במאי 2007 בשעה 16:00

  ויוזי, תודה אישית על הלינק. החתולים שם מדהימים ביופים. הלוואי והיו כאלה בארץ ברחוב.

השאר תגובה