אל תחמיצו: וורדקמפ ישראל 2007

בשעה טובה, עלה לאוויר אתר WordCamp Israel 2007. תוכלו למצוא בו הסברים הרבה יותר מפורטים ומדוייקים ממה שאני יכול לתת, על מהות האירוע, חשיבותו, סדר היום, האנשים וכו’.

ובכל זאת, על רגל אחת, למי שמתעצל לעשות קליק (בושה וחרפה): WordCamp הוא אירוע בינלאומי שעוסק בבלוגים באופן כללי ובפלטפורמת הבלוגים וורדפרס באופן ספציפי. “בינלאומי”, כי עד היום התקיימו כאלה בארצות אחרות בעולם, והפעם יתקיים אחד כזה בישראל. בתאריך 25 לאוקטובר 2007.

קהל היעד: אנשים שרוצים להיות באירוע הכי חשוב בנושא בלוגים שהתקיים מעולם בישראל.

בין המשתתפים: בכירי הבלוגספירה בארץ, ודוגמיות מהעולם.

אני לא כל-כך אובייקטיבי, כי אני מכיר היטב חלק מהמארגנים והמשתתפים הבכירים. בכל אופן, אני חושב שמדובר באוסף של אנשים באמת מצויינים, וצפוי להיות אירוע חשוב, מעניין ובלתי חרטטני בעליל.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

  • סטודנטית   ביום 30 בספטמבר 2007 בשעה 15:16

    לצערנו הרב להגיע לארוע – הוא מתרחש בדיוק בשבוע הראשון ללימודים, וזה שבוע רע מאד להבריז בו מלימודים (זה הזמן להילחם על שינויי מערכת ולבקש אישורים מהמרצים)

  • מיכאל   ביום 30 בספטמבר 2007 בשעה 8:30

    שהכנס מתרחש ביום עבודה, מה שאומר שרוב האוכלוסייה תהיה מורכברת (כנראה) מסטודנטים, עיתונאי מחשבים ששכנעו את העורך שלהם שאפשר להוציא מזה מאמר, ומאנשים שיכולים להעדר ממקום עבודתם בתירוץ של כנס מקצועי/לימודי.
    כבלוגר מתחיל, אין לי ספק שהייתי יכול ללמוד המון ביום כזה, וחבל שהוא לא תוזמן למועד שבו חלק רחב יותר מהבלוגרים יכולים להגיע.

השאר תגובה