בדיוק החתול בשבילכם

תסלחו לי על הכותרת הקצת מניפוליטיבית. מה לעשות שיש יותר מדי חתולים שאין להם בית וקשה להיות יצירתי בכל פעם מחדש כדי למשוך אליהם את תשומת הלב.

מה שלא משנה את העובדה שבאיזה מקום יש מישהו שהחתול הזה נועד בדיוק בשבילו. קוראים לו גארפילד, והוא עושה רושם של חתול שיכול לגרום הרבה אושר למישהו. זה חתול חולה, שדורש תשומת לב וטיפול. מצד שני, הוא יגמול לכם באהבה אין קץ ובבריאות טובה. עסקה מצויינת לדעתי.

גארפילד נמצא כרגע אצל אביטל, ובמקום להמשיך לדבר עליו בעצמי אביא ברשותכם את הדברים שהיא אומרת עליו:

“גארפילד הוא פשוט חתול מדהים – זכר ג’ינג’י בוגר (בערך בן 4-5), שהוא פשוט חמאה. חתול שאוהב ידיים, להימרח ולהתפנק, מחבק ומנשק. ודווקא לחתול כזה אין בית.

גארפילד חי ברחוב כל חייו אבל עכשיו הוא לא יכול להמשיך לחיות ברחוב. הוא נמצא כבר שלושה שבועות בבית ומסתדר מצוין. גארפילד הוא נשא של FIV (מחלה מדבקת לחתולים, לא מסוכנת לבני אדם. ש.ג.) ולכן לא יכול להיות עם חתולים אחרים שאין להם FIV. זו הסיבה היחידה שהוא לא נשאר אצלי כחתול מספר 7…. וזו הסיבה שהוא מבודד כרגע באמבטיה, ופשוט כואב הלב. חוץ מזה יש לגארפילד סכרת והוא צריך זריקה יומית של אינסולין ומזון מיוחד.

גארפילד הוא חתול שצריך לישון עם מישהו במיטה. הוא חתול שהחלים בזכות מגע ופינוק. כאשר היה מאושפז היה קורא מהכלוב לוטרינרית שהיתה איתו בתורנויות לילה ומוציא את כפותיו מהרווח בכלוב כדי שתלטף אותו. גארפילד הוא חתול שחי על אהבה.

התמונות המצורפות אולי אינן ממש מוצלחות אבל אפשר לראות באיזה מלאך מפונק וכתום מדובר. אז אם אתם רוצים להעניק בית ליצור המתוק הזה, מובטח לכם שתקבלו המון המון בחזרה.

צרו איתי קשר –

אביטל – 050-2414697″.

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • שוקי   ביום 31 במרץ 2008 בשעה 22:10

  אני מודה שאני לא מתמצא וזה עניין שבהחלט כדאי לבדוק. חרא של מחלה, בכל אופן.

 • טלילה   ביום 31 במרץ 2008 בשעה 19:25

  ואני לא מפרידה אותו מהחתולים האחרים, או ממשהו בכלל, כי זה אכזרי מדי. אני לא יודעת מהן נטיותיו של גארפילד ואם הוא נוהג ללכת מכות, לנשוך או לשרוט וכדומה. אם לא, ממש חראם על הבידוד! באמת

  בתקווה
  טלי

 • שלומית   ביום 31 במרץ 2008 בשעה 19:37

  חייבים להיות בבידוד מחתולים אחרים, עם כל הצער בדבר. נראה לי הוגן למצוא להם בית שאין בו חתולים אחרים.

  בזה שאת מאפשרת לו חיי חברה את מסכנת את חיי החתולים האחרים, ללא ספק.
  הנגיף עובר בהפרשות הגוף. כך שלא חייבים לשרוט ולהילחם כדי להדביק. מספיק לאכול מאותה צלחת או ללקק האחד את השני.
  ואם מישהו מהחתולים שלך יוצא מהבית את מסכנת את אוכלוסית החתולים כולה.
  זו רק שאלה של זמן.

  צר לי אם אני אולי בוטה
  אבל אין דרך עדינה לומר זאת.

 • טלילה   ביום 6 באפריל 2008 בשעה 20:17

  והוא אמר שבדיוק כמו איידס של בני אדם, איידס של חתולים עובר דרך מגע מיני ובחשיפה ישירה לדם. אז אם החתול מסורס ולא נושך/סורט אף אחד, אין שום הצדקה להחזיק אותו בבידוד ולמנוע ממנו לצאת החוצה. כמו שאפשר ללקק ואף להתנשק עם נשא איידס אנושי, כך חתול נשא יכול ללקק ואף לאכול מאותה צלחת עם חתול שאינו נשא. החתול שלי ממילא לא מתקרב לאף חתול אחר בחוץ. הלוואי ויכולתי לאמץ את גארפילד המתוק, אבל זה בלתי אפשרי, יש לי כבר יותר מדי חתולים. בכל אופן היה לי חשוב להשאיר את ההודעה הזאת, ואני מקווה שיימצא פתרון למצוקתו בהקדם. ותודה רבה שוקי על זה ועל כל שאר מפעלותיך…

השאר תגובה