מישהו להתכרבל איתו – צרות חתוליות + חתלתולים לאימוץ

פשעי תקציב המדינה לשנת 2009, למקרה שלא שמעתם, כוללים חידוש מרענן: קיצוץ בתקציב לעיקור וסירוס חתולים. אישית, אני מקווה שלפחות בתל-אביב-יפו הנושא הזה (ונושאי חתולים וחיות בכלל) יטופל טוב יותר החל מה-11 לנובמבר, עם בחירת דב חנין כראש עיר. בכל זאת, לא לחינם אנחנו מריצים דב.

אבל בינתיים, זוגתי ואני תקועים עם צרות חתוליות משלנו. נחת עלינו שגר של חמישה חתלתולים בני כשלושה חודשים. מ-ש-ג-ע-י-ם, אבל אנחנו יכולים להרשות לעצמנו רק אחד (כלומר, רק עוד אחד). בקיצור, אנחנו מציעים כאן ארבעה חתולים לאימוץ, ביחידים או בזוגות. אנא עזרו.

והנה החתולים:

ג’ינג’י (שם זמני) הוא מסוג החתולים שבהתחלה אתה לא שם אליהם לב, ואחר-כך אתה מגלה שהם הכי מעניינים. הוא גור חכם, ידידותי, עדין ושקט. כשהוא משתולל עם האחים שלו, הוא היחיד שאף פעם לא נושך ולא שורט. מותק של חתול שיסתדר מצויין עם כל חתול אחר שאולי כבר יש לכם.

כתם (שם זמני), אלפא-מייל בפוטנציה, הוא חתול שובב ומלא שמחת חיים שכל היום רק רוצה לשחק. הוא היה חולה מאד ואחרי שטופל והבריא, הוא התגלה כחתול הכי מתפנק בעולם – לא מפסיק לגרגר ורק רוצה שייגעו בו כל הזמן. חתול מושלם להתכרבל איתו בחורף.

טריקולורית (שם זמני). רוב האנשים טוענים שהיא מכוערת. ומה, לחתול מכוער לא מגיע שיאהבו אותו? לדעתי היא חתולה פשוט מקסימה. עדינה, מתלטפת, עם פרווה קטיפתית. אני בטוח שהברווזון המכוער הזה יגדל להיות חתולה יפהפיה. בינתיים היא פחדנית אבל ידידותית ואוהבת מגע.

שחורית (שם זמני בהחלט!). ניסיתי וניסיתי, אבל כל מה שהצלחתי לצלם פשוט עושה עוול לחתולה היפהפיה הזו, שהיא פשוט מושלמת. משום מה היא הייתה פחות אהובה על אמה משאר החתלתולים בשגר – ממש הכבשה השחורה. עברו שבועות עד שהצלחנו לגעת בה, אבל מרגע שהצלחנו… הפרווה שלה היא הדבר הכי רך ונעים שנתקלנו בו, כבר הרבה זמן. ברגע שמניחים עליה יד היא מתחילה לגרגר ומתמסרת לחלוטין. חתלתולה מתוקה במיוחד.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • דפנה לוי   ביום 27 באוגוסט 2008 בשעה 10:29

  כמי שרק לאחרונה למדה להעריך לכבד ולאהוב את הברואים הפרוותיים והאצילים האלה, אין לי ספק שכל מי שמאמץ חתול (בעצם אומץ ע”י חתול) זוכה לחוויה מרתקת. החיים במחיצתם משכילים, מרתקים ומאד מאתגרים. ממליצה בחום לשונאי חתולים לנסות, דרך אגב, שוקי, יש פורום חתולים בתפוז, האם ניסית לפרסם שם?.

 • אביבה   ביום 27 באוגוסט 2008 בשעה 16:34

  הם באמת חמודים בתמונות אבל חתולים מניסיוני הם גם חצופים מאוד והיה לי חתול שהיה ניכנס לארונות בגדים לפח זבל ועד שהטפתרתי ממנו אלוהים ישמור

 • יונית   ביום 27 באוגוסט 2008 בשעה 20:37

  חתולים, בניגוד לכלבים, אי אפשר לאלף, אבל בהחלט אפשר לשכנע אותם לשנות את דרכיהם ולעשות דברים, בעיקר באמצעות מזון רטוב, צעצועים אטרקטיבים והרבה אהבה. והחתלתולים האלו מוכנים מאוד (בעיקר הג’ינג’ים. נקבות זה תמיד קצת יותר מאתגר…)

 • יעל ישראל   ביום 27 באוגוסט 2008 בשעה 2:19

  מדהימים!!!! כתם דומה למוטל שלי. לא מזמן הבאתי עוד חתול. מלא אצלנו. אבל לאכול אותם ממש. ואני כל כך מקווה שהוטרינר העירוני של תל אביב ימשיכו לספק שירות עיקור. אנחנו תמיד נעזרים בהם?

 • אביעד   ביום 27 באוגוסט 2008 בשעה 12:06

  אני לא יכול להכניס אלי עוד אחד אבל אפיץ את זה הלאה

  ואגב, תפסיק לצלם כאלה תמונות טובות. אתה מקשה על ההתעלמות 🙂

השאר תגובה