שישי, 12:00, גן מאיר – הפנינג עם דב חנין

ביום שישי ה-26 בספטמבר, החל מהשעה 12:00, יתקיים בגן מאיר מפגש תמיכה בדב חנין ועיר לכולנו.

אני אהיה שם. אם אתם תל-אביבים שאוהבים את תל אביב, אז אני חושב שכדאי לכם לבוא.  

מגיע הזמן שבו אדם צריך לזכור לא רק את זכויותיו אלא גם את חובותיו, ואני מדבר קודם כל על החוב שלנו לעצמנו. כדי לנצח בבחירות של תל-אביב יפו, האנרגיות המדהימות שהשתחררו ברשת צריכות לצאת החוצה, לרחוב (כמובן, נשמח אם מעט האנרגיות השליליות שליוו אותן כמו צל, יישארו ברשת). האירוע בגן מאיר צריך ויכול להיות אירוע מכונן בשביל העיר הזו ובשביל כולנו.

וכמובן, מעבר לחובות ולזכויות ולפוליטיקה ולחזון וכל המילים הגדולות – זה הולך להיות אירוע כייפי לאללה, עם המון אנשים טובים, אווירה טובה ומצברוח טוב.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • יש לי יש לי יש לי   ביום 22 בספטמבר 2008 בשעה 13:10

  איך קוראים לחבר של כוסית עם אובססית שואה?

  ש.ג עם אובססיית דב חנין

  פחחחחח

 • אדם   ביום 22 בספטמבר 2008 בשעה 17:57

  לקרוא פוסטים שלך שלא קשורים אליו:)

  נתראה בגן העיר, בכל מקרה.

 • עופר לנדא   ביום 23 בספטמבר 2008 בשעה 14:28

  קצת עקום לדבר על “הזמן שבו אדם צריך לזכור לא רק את זכויותיו אלא גם את חובותיו” במשפט שנוגע לדב חנין – מי שמעודד בגלוי השתמטות משירות צבאי, שבפעם האחרונה שבדקתי – היה חובה…

 • שוקי   ביום 23 בספטמבר 2008 בשעה 17:54

  ראשית, כמו שאמרתי, מדובר “קודם כל בחובות שלנו לעצמנו”. למרות שאני עצמי שירתתי והלכתי לכל מקום אליו נשלחתי, כולל לשטחים, אני יכול לכבד את מי שמסרב ומוכן לתת את הדין על כך. זוהי לא “השתמטות” אלא פעולה לגיטימית של מרי אזרחי.

  לגופו של עניין: דב חנין שרת בצבא ואינו מעודד איש שלא לשרת או לא לשרת בשטחים. הוא העניק הגנה משפטית לארבעה צעירים שסרבו לשרת בשטחים, ובמדינה דמוקרטית בה יש שוויון בפני החוק זוהי לא פעולה שיש לגנותה אלא להפך.

  מכיוון שאני מכיר ומעריך אותך ויודע שאתה בחור ישר והגון, אני בטוח שאתה לא משת”פ של אף אחד אלא מביע את דעתך. בכל אופן, מתחילת מערכת הבחירות בתל-אביב יפו מתנהל נגד חנין מסע הסתה נבזי, וענייני ההשתמטות ואי העמידה בשירת ההמנון כביכול, הם חלק מהספין. אתה מוזמן לקרוא את תשובתו המכובדת של חנין עצמו לדברים האלה, כאן
  http://www.nrg.co.il/online/54/ART1/783/305.html

 • יוגב בולטיק   ביום 24 בספטמבר 2008 בשעה 2:49

  אין ספק שהבלוגים בישראל כן יכולים לתרום לשיח החברתי- אם רק יתייחסו אליהם ברצינות, וכך גם הטוקבקים אמורים לנסות ולעשות. לתרום לדיון ולהפריח אותו.אנחנו ב- ‘למה לי פוליטיקה’ מנסים לעשות זאת, על רקע הבחירות המתקרבות- http://www.lamalipolitica.com- כולי תקווה שנצליח.
  ברם אולם, אני חושב שהבלוג הזה צריך להיות אקטיבי יותר בבחירות בת”א- לתמוך ספציפית ולעודד- ואם כבר, אז גם לקשט את הבלוג במילים חמות למועמד- ואולי גם שלטי פרסומת- ולא לנופף מהצד. הלא כן ? בהצלחה.

 • מיכאל   ביום 22 בספטמבר 2008 בשעה 13:23

  (מתלבט אם לבוא עם הבנות למפגש ראשון עם פוליטיקה)

השאר תגובה