תל-אביב: 420 דירות ריקות להשכרה מיידית

אתמול בדקתי ב-yad2 ומצאתי כ-420 מודעות חדשות ו/או כאלה שעודכנו במהלך 48 השעות שקדמו לבדיקה שלי. מדובר בכ-10 אחוזים מהדירות שהועמדו להשכרה במהלך החודש האחרון. רוב הדירות הריקות ממוקמות באזורי הסלאמס של העיר או בשכונות מרוחקות מהמרכז, אבל יש יוצאי דופן. באופן כללי אפשר לומר שלדירות הטובות, המרווחות והמשופצות, עדיין נמצא ביקוש. הדירות המחולקות, המוזנחות, הלא-מסורגות עם בעלי הבתים האנטיפתיים, עבור למצב של “מוכרים בלבד”.

למחירון הדירות להשכרה.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • איל   ביום 18 באוקטובר 2008 בשעה 19:52

  אני חולק על המגמה של המידע שאתה מפרסם פה בזמן האחרון. אתמול, הושכרה הדירה שאני עוזב אותה ב1500 ש”ח יותר ממה שאני משלם היום. לא מדובר בדירה משופצת לעילה ועילה אלא בדירה במיקום טוב.
  ויהיו מספר אנשים שהיו מוכנים לשלם את הסכום המופקע (לדעתי) על הנכס הזה.
  ככה שאין ירידת מחירים, אין מצב מוכרים בלבד.
  הכל בראשך

 • שוקי   ביום 18 באוקטובר 2008 בשעה 20:05

  מכיוון שאני בעצמי מחפש כבר חודש ולא מוצא, אז אני האחרון לומר שהבעיה נפתרה. עובדה שיש עדיין פראיירים שמוכנים לשלם הרבה, ולכן כן, דירות טובות או במיקומים מבוקשים מושכרות מהר יחסית.

  לעומת זאת, בין הדירות הפחות אטרקטיביות יש כאלה שעומדות כבר שבועות רבים ריקות. רוב דירות 2 החדרים מושכרות היום בפחות מ-4000 ש”ח ובדרום-מזרח העיר ובשכונות המרוחקות אפשר למצוא גם בפחות מ-3500 ש”ח. זו ירידה של 10-20 אחוז בהשוואה לאוגוסט, ולדעתי הירידה תימשך.

השאר תגובה