מיהו הטיפש שיורה לעצמו ברגל?

מוקדם יותר היום נשלח לי עותק סרוק של פלאייר תעמולה בוטה נגד דב חנין. שוב השקרים, שוב התכנים הדיבתיים,

ושוב מתקבל הרושם שיש לנו במערכת הבחירות הזו עסק עם קמפיינרים שהם לא רק מנוולים, אלא גם לא חכמים במיוחד.

אתם יודעים – ה-4/11 הוא בשבוע הבא והתל-אביבים לא טיפשים ואין אצלם בדיוק רוב לימין הקיצוני. זהו עיתוי מטומטם לתעמולה לאומנית מסיתה, ואין ספק שהיא תחזור כמו בומרנג למי שיזמו אותה – אם וכאשר יתגלו כמובן.

יש גם השפעות שאי אפשר לחזות, לקמפיין שלילי אנונימי. לדוגמא, אחרי סרטון ההסתה החמור מהחודש שעבר, עם או בלי קשר, המועמד המתחרה איבד 16 אחוזים תמיכה.

וגם צביקה כתב על גועל הנפש הזה, ושם את שער הפלאייר הדוחה בגדול יותר ממני – למקרה שחשוב לכם לראות.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • דוד מרחב   ביום 31 באוקטובר 2008 בשעה 16:13

  אמנם לא הגבתי על הפוסט המיוחד שהקדשת לי, ובו גם הושוויתי לא פחות לגבלס, אולם מהיכרותי רבת-השנים עם השמאל הישראלי, אין לי ספק שמדובר בפרובוקציה זולה של אנשי חנין, בדיוק כפי שהיה עם האבישי רביבים למיניהם ועם הסיפור על מדי רבין במדי האס.אס. – המצאה ידועה של השב”כ שגם שם מודים כי עשו אותה.

  אין ספק שלקראת הבחירות הקרבות, השמאל לא יחדל מלעשות שימוש בכל פרובוקציה שהיא (שלא לדבר על זהותם העלומה עדיין של המתנקשים בשטרנהל, התנקשות שאירעה בסמוך למסע דה-הלגיטימציה החמור לציבור המתיישבים). הפרובוקציה הזאת היא פשוט פאתטית וחמור מכל הוא האזכור ה”אגבי” של רצח רבין.

  אבל אני, כידוע, מעין פרוטו-גבלס ואני משוכנע שתמצא עוד סיבות לפרסם פוסטים מהסוג הזה. אתה בהחלט לא סטליניסט: האידיאולוגיה היא אדומה-ירוקה. רק השיטות נשארו אותן שיטות.

 • דוד מרחב   ביום 31 באוקטובר 2008 בשעה 17:58

  לקרוא שוב את מה שכתבתי.

 • שוקי   ביום 31 באוקטובר 2008 בשעה 18:25

  בהתחשב בזה שהכנסת אותי לקבוצה אחד עם אודי אדיב, אני חושב שזה קצת מוזר שאתה בא לתבוע את עלבונך.

  בכל אופן, אני לא השוויתי אותך לגבלס. עשתה את זה אחת המגיבות. מה שכן אמרתי הוא שאתה מציג השקפות פאשיסטיות ומציע דרכי פעולה מקרתיסטיות.

  לגבי אבישי רביב, פרובוקציות של השב”כ ומסע הדה-לגיטימציה למתנחלים – בנושאים האלה דווקא נדמה לי ששוררת הסכמה בינינו ואם תדפדף אחורה תראה שכתבתי עליהם הרבה. כמה דוגמאות בשלוף:
  http://www.notes.co.il/shooky/16417.asp
  http://www.notes.co.il/shooky/16449.asp
  http://www.notes.co.il/shooky/16332.asp
  http://www.notes.co.il/shooky/16652.asp
  http://www.notes.co.il/shooky/27909.asp (תגובה אחרונה)
  http://www.notes.co.il/shooky/35292.asp
  http://www.notes.co.il/shooky/1274.asp

 • דוד מרחב   ביום 31 באוקטובר 2008 בשעה 19:01

  לא השוויתי ולא רמזתי שאתה במחנה אחד עם אודי אדיב, ואני מסרב להשתתף במפגן ההיסטריה שלך ושל חבריך. לא טענתי שאתה אודי אדיב פוטנציאלי ואפילו לא טענתי שאתה רדיקל, אלא טענתי שהאווירה שמיוצרת תביא לגיבוש של רדיקליזם מהפכני.

  ואגב, אני לא הייתי נותן לאף אחד לכתוב בבלוג שלי שאתה, או מישהו אחר, הוא גבלס או, לחילופין, איש משרד התעמולה הנאצי, אבל זה חלק מהותי מהטיעון שלי בדבר השמאל הישראלי. אני בספק אם היית מניח למישהו ימני לטעון שמישהו אחר, שמאלי, הוא נאצי בלי שום בעיה או צנזורה.

 • שוקי   ביום 1 בנובמבר 2008 בשעה 2:42

  ראשית, לטענתך השנייה: איש לא אמר שאתה גבלס או שאתה איש משרד התעמולה הנאצי (ולטובת מי שהחמיץ את התגובות והתגובות לתגובות, אני מצרף את הלינק http://www.notes.co.il/shooky/48927.asp)

  לגבי טענתך הראשונה: כדי לרענן את זכרונך, אני מצטט מתוך המאמר שלך:

  “מתוך הררי התעמולה האדירים שממלאים הפוליטרוקים הקומוניסטים החדשים את האינטרנט באובססיה כמעט מטורפת, צומחת לה המחתרת החדשה…”

  “אותם מיליטנטים חדשים ומתוסכלים יחושו כי על גלי ‘סוף הקפיטליזם’ עליהם ‘לחצות את הגבול’ וגם ‘לעשות מעשה’…”

  “באווירה הזאת, המחתרת היהודית הבאה נוסח ‘דרך הניצוץ’ או ‘החזית האדומה’ איננה אלא עניין של זמן…”

  “אלה שירצו לעשות מעשה ולהתחיל לפעול ‘באמת’, לאחר שיראו את אכזבתם הרבה בזירה האלקטוראלית, יהיו התוצר המובהק של האווירה ממנה פחד חזן כשראה כיצד השמאלנות המתייפייפת של רן כהן מקיבוץ גן שמואל מולידה את זו החמושה, האלימה, המהפכנית והיוקדת של אודי היפה, בן קיבוצו”.

 • דוד מרחב   ביום 1 בנובמבר 2008 בשעה 14:12

  ואין לי ספק שמתוך להט ההסתה שאתה וחבריך שותפים לה, נגד חולדאי ולא כל שכן נגד ביבי, תצמח המחתרת הבאה.

  ואני מבין יותר ויותר שאילו אתה וחבריך הייתם מצטיינים בשפיות פוליטית, לא הייתי מניח למגיבים אצלך להשוות אותי לנאצים. אני בסך הכל מקווה שהשלטון הבא יפגין יד חזקה מאוד כדי למנוע מהסטייה הנפשית הזאת להפוך לבגידה פוליטית.

  אתה מוזמן שוב לכנות אותי פשיסט ולהניח לחבריך לכנות אותי נאצי, אולם את העובדה שההסתה שלכם חמורה ולא נופלת על אוזניים ערלות אי אפשר להסתיר.

 • שוקי   ביום 1 בנובמבר 2008 בשעה 15:07

  ברור שכל דבר שאומר יחזק את טענותיך, כי אתה פנאט.

  לא הבאת שום דוגמאות ל”הסתה” כביכול שאתה מייחס לי או לחבריי, נגד חולדאי או נגד ביבי. לעומת זאת, הציטוטים מתוך דבריך מדברים בעד עצמם – אתה ללא ספק פאשיסט.

 • גיל   ביום 1 בנובמבר 2008 בשעה 22:29

  אולי רון סמי ויולי חולדאי?

 • שירה   ביום 4 בנובמבר 2008 בשעה 11:30

  לא יעזור למסיתים הפחדנים

  אני אומרת:

  פירסט ווי טייק אובאמה, דן ווי טייק חנין!!!

  למען עתיד דוב יותר

 • יוסי גורביץ   ביום 11 בנובמבר 2008 בשעה 13:50

  לדב חנין קוראים גם בוריס, הוא קומוניסט מוצהר וגם, למיטב ידיעתי, אנטי ציוני. מה לא נכון פה? אתה יכול לטעון שציון העובדה שהוא קומוניסט אנטי ציוני עם שם רוסי לא רלוונטית לבחירות, וזה נושא שבהחלט אפשר להתווכח עליו – במיוחד על הקומוניזם – אבל זה לא שקר, דיבה או הסתה.

 • שוקי   ביום 11 בנובמבר 2008 בשעה 14:00

  ההסתה, הדיבה והשקר הם בחלק הפנימי שאותו לא טרחתי לפרסם כאן. אם אתה רוצה אני אשמור לך עותק, כדי שתאכל את הכובע ותפסיק להיות כזה וכחן.

 • ליאור   ביום 31 באוקטובר 2008 בשעה 17:45

  מצד אחד אתה טוען שזו פרובוקציה של השמאל אבל מצד שני אתה טוען שמי ששם את המודעות האלה זה בעצם השב”כ. לא הבנתי את מי אתה מנסה להאשים כאן. השב”כ או השמאל?

השאר תגובה