זמן טוב להביע את דעתכם

מתחת לכתבה על הטוקבקיסטים מטעם שפרסם היום הארץ, אפשר לראות הדגמה חיה של שיטות העבודה המשמשות את מטה חולדאי ברשת.

זהו זמן טוב להראות להם מאיפה משתין הדג: לכו והגיבו בשמותיכם האמיתיים.

ועוד משהו חשוב: תומכים בעיר לכולנו? בואו להתנדב ביום הבחירות!

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • yael   ביום 7 בנובמבר 2008 בשעה 18:14

  אני מורידה בפניך את הכובע עבור המאמץ שאתה עושה למען סילוק חולדאי מהשטח. תודה.

 • דורון   ביום 7 בנובמבר 2008 בשעה 21:18

  אבל הארץ (עדיין?) לא פרסמו אותו. לא יודע אם זה בגלל שיום שישי היום, אבל זו לא פעם ראשונה שאני רואה טוקבקים שנכתבו אחרי מפורסמים בעוד ששלי לא מופיע.

  הנה הפוסט בכל זאת, רק בשביל מנועי החיפוש.

  המצע של עיר לכולנו הינו תוכנית עבודה רצינית ויסודית שמתייחסת לכל הבעיות העיקריות של העיר בתחומים סביבתיים, תחבורתיים, כלכליים וחברתיים, ושמבוססת על פתרונות אמיתיים ומוכחים שכבר בוצעו בהצלחה בערים מובילות בעולם (אמסטרדם, קופנהגן, פורטלנד, קוריטיבה, בוגוטה ועוד).

  עיר נעימה וידודית להולכי רגל, שהאויר בה נקי ורחובותיה ירוקים, ושמאפשרת להגיע במהירות ובנוחות לכל קצבותיה, הופכת לעיר שהפערים החברתיים בה מצטמצים וכתוצאה מכך הכלכלה פורחת ורמת החיים הכללית עולה. זהו החזון שמשותף לתומכי עיר לכולנו ושהתנועה שואפת להפוך למציאות.

  אנחנו דוחים את הקביעה שחולדאי הוא “הכי טוב שיש” כי הוא קידם במקצת כמה מהדברים הנ”ל במהלך 8 שנותיו בתפקיד, שהוא הוכיח את עצמו ולכן ראוי להמשיך. 2 הקדנציות רווית השחיתויות, הקומבינות והפרוטקציות אינה בגדר “הכי טוב” וצריך לשאוף להרבה יותר. דב חנין, פרלמנטר מחונן, פעיל סביבתי מנוסה, אדם מכובד ומלומד ותל אביבי שרואה הכל בגובה העיניים, הוא האדם שבעינינו ראוי לנהל את העיר ולבצע את העבודה השחורה הכרוכה בלהזיז תהליכים עירוניים שכל כך נחוצים לעיר הזו.

השאר תגובה