כולם כותבים על דב חנין ועיר לכולנו

למקרה שהצלחתם להחמיץ את מקומוני סוף השבוע – בכולם יש כתבות על דב חנין ועל עיר לכולנו. העיר, זמן תל אביב, ידיעות תל אביב, טיים אאוט – כולם מדברים על הבאזז המטורף, על המספר העצום של המתנדבים, ורומזים להפתעה ביום הבחירות.

ברשת ישנן הכתבה של גל מור ב-ynet, כתבה של אייל דץ, בוואלה, דורון טימור ב-One וגם ב-NRG יש מספר אייטמים, חלקם מ”זמן תל אביב” ואחרים מקוריים. גם יאיר רוה הקדיש פוסט מצויין.

לקמפיין הבלוגרים למען דב חנין הצטרפו בימים האחרונים גיל רימון, חלי גולדנברג, אייל גרוס ואחרים ובסך-הכל מדובר עכשיו על 115 בלוגרים. אם תציצו ברשימה המעודכנת תמצאו בה עוד עשרות שמות שאתם מכירים לרבות אנשי אקדמיה, יוצרים, סופרים ואנשי רוח, וכמובן – רוב הבלוגרים החשובים. 

חלק מהכתבות נותנות קרדיט גדול – אולי אפילו טיפה מופרז – לפעילות הרשת שעבדכם שותף לה. אדם שוב הפועל עבור רון חולדאי, השווה אותנו לחיזבאללה. הוא בטח התכוון להשוות אותנו לפרטיזנים והתבלבל. פעמיים (גם בוואלה וגם ב-ynet). ואני חוזר על מה שאמרתי לכתב העיר כבר בספטמבר: זהו קרב בין צבא-שכיר לצבא עממי – וכולנו יודעים מי מנצח בסוף.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • אורי   ביום 8 בנובמבר 2008 בשעה 17:56

  שוקי, תקן אותי אם אני טועה, אבל אין סקרים בעיתון כי החוק אוסר על כך, נכון?

 • אזרח.   ביום 8 בנובמבר 2008 בשעה 17:57

  המבורך הזה, שתנצחו ביום הבחירות השבוע.הראתם אכפתיות ,ולקחתם יוזמה אישית כדי לקבוע את איך יתנהלו חייכם.

 • אורית לוי   ביום 8 בנובמבר 2008 בשעה 18:39

  אחרי הטור שלה עם “חנין לא ציוני” עכשיו היא חוזרת עם עוד טור של שקרים עליו. תסתכלו כאן:
  http://tinyurl.com/69nn42

  חולדאי משלם לה?

 • רונתי   ביום 8 בנובמבר 2008 בשעה 21:08

  אז מי מנצח בסוף?
  גם אני עיר לכולנו, למען הסר ספק.

 • שוקי   ביום 9 בנובמבר 2008 בשעה 2:22

  בשלב הזה כבר אסור לפרסם סקרים. מה שאנחנו יודעים הוא ששני הסקרים האחרונים הראו מגמת התחזקות מהירה של חנין ונסיגה מתונה של חולדאי. אם המגמות הללו נמשכו בשלושת השבועות האחרונים – ונראה שזה המצב – אז אנחנו במירוץ צמוד מאד.

  מה שנשאר עכשיו זה לבוא להצביע, ולהביא אתכם כמה שיותר אנשים.

השאר תגובה