הולך לא רע הסרטון

סרטון הבלוגרים של כרמל זכה אתמול לעשרים Honors של יוטיוב.

#10 – Most Discussed (Today) – Israel

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • מפה ומשם   ביום 5 בפברואר 2009 בשעה 8:24

  לא היה יותר קצר לכתוב – “הסרטונים של חדש אוכלים אותנו בלי מלח”?

 • מימדית!   ביום 5 בפברואר 2009 בשעה 12:49

  אוי נו, באמת, מה זה הקטנוניות הזאת.
  הסרטונים שלנו יותר מגניבים – לא! שלנו יותר מגניבים!
  כמו להשוות למי יש יותר גדול.
  מה שמשנה זה התוכן ולא הגודל. בתוכן מימד-התנועה הירוקה אוכלים אתכם בלי מלח!

 • מפה ומשם   ביום 5 בפברואר 2009 בשעה 13:56

  מי שיש לו תסביכי גודל זה כנראה שוקי, אחרת הוא לא היה טורח לפרסם את הרשימה הזו.

  מי שמסתכל במספרים המוחלטים ולא היחסיים רואה שאפילו עשירית מנדט אי אפשר לגרד מקהל הצופים.

 • שוקי   ביום 5 בפברואר 2009 בשעה 17:20

  אתה טועה בגדול. תי”מ מקיימת את פעילות השטח הגדולה ביותר במערכת הבחירות הזו, עם כ-4000 מתנדבים. זו מערכת בחירות מאד קצרה ולכן הם לא הגיעו לכל מקום, אבל הם מגיעים להרבה מאד מקומות. קמפיין האינטרנט הוא תוספת, לא העיקר. זהו חלון ראווה וירטואלי למה שנעשה בחיים האמיתיים.

  קצת על פעילות השטח תוכל ללמוד מבלוג הפעילים
  http://hayeruka.net/

 • שוקי   ביום 5 בפברואר 2009 בשעה 17:21

  חבל שאתה מתבטא בצורה כה מכוערת בשם חד”ש, שמנהלת קמפיין מכובד ומקצועי. דב חנין לעולם לא היה מדבר בצורה כזו – נסה ללמוד ממנו.

 • שוקי   ביום 5 בפברואר 2009 בשעה 17:24

  לחבר “מפה ומשם” – יש ביוטיוב כ-90 סרטונים, כמחציתם רשמיים ומחציתם של פעילים ומתנדבים. סך הצפיות בהם גדול לדעתי מסך הצפיות בסרטונים של חד”ש, רק למקרה שזה מעניין. מה שלא משנה את העובדה שהסרטונים של חד”ש מאד מוצלחים. הלוואי שכל תומכי חד”ש היו מוצלחים כמו הסרטונים האלה.

 • שוקי   ביום 5 בפברואר 2009 בשעה 18:23

  תודה.

 • מפה ומשם   ביום 5 בפברואר 2009 בשעה 20:54

  אין דבר יותר רחוק ממני מחדש ובשם ההוגנות אני מתנצל בפני הפעילים של חדש אם זה נראה כאילו שאני פועל מטעמם… ועדיין יש משהו פשוט כל כך מגוחך בלהשוויץ ב770 צפיות (מתי שבדקתי) שלא מביאות אפילו להכנסת כוס קפה לכנסת שהלכתי לבדוק מה קורה אצל מפלגות אחרות ולמרות שהיו לכם יותר צפיות מלפלגה אחרת הרי אצל חדש היו פי שתיים משלכם, וגם הם לא משקפים יותר מ10% מהקולות הנדרשים למנדט.
  מאחר שבשני המקרים סביר להניח שרוב הצופים היו משוכנעים מראש אז המספר הזה עוד יותר עלוב מבחינת ההשפעה שיש לסרטונים האלו על התוצאות.

  דרך אגב, דוקא חשבתי שהסרטון שלכם חמוד, רק שמדי פעם לא תזיק קצת צניעות אפילו אם אתם הולכים להרכיב את הממשלה הבאה.

 • מימדית!   ביום 5 בפברואר 2009 בשעה 22:20

  הנה עוד תומך שלנו:
  קובי אוז (מי אמר סלבס ולא קיבל?) :))

  http://cafe.mouse.co.il/view.php?t=870354

 • שוקי   ביום 5 בפברואר 2009 בשעה 22:41

  תודה על הניתוח המבריק. לא הבנתי שיש לי עסק עם מומחה.

 • מפה ומשם   ביום 5 בפברואר 2009 בשעה 23:23

  מישהו צריך להתמחות במשהו, הרי אי אפשר שרק חובבנים ינהלו פה דברים. מזל שלתי”ם יש אותך.

 • שוקי   ביום 6 בפברואר 2009 בשעה 0:14

  יו, איך הראית לי…
  אני יושב פה ומתייפח מבכי.

 • גד   ביום 6 בפברואר 2009 בשעה 3:20

  יופי של טיעונים. אם קובי אוז וריקי בליך הצטרפו אז זאת סיבה להצביע. בחיאת שוקי פעם היית לפחות נותן קצת קרדיט לקוראים. לא פלא שחסמת שם את התגובות כי ידעת שזה מהלך פופוליסטי וזול. אם היינו רוצים שיתחיסו אלינו כמו מטומטמים היינו פשוט פותחים ידיעות בשביל זא לא צריך אותך.

 • שוקי   ביום 6 בפברואר 2009 בשעה 3:53

  לא, דווקא חסמתי שם את התגובות כדי שלא תהיה לך הזדמנות לפתוח את הדיון המייגע הזה.

  להביא סלבז שתומכים בך זה זול, אבל להביא סלבז לרשימה של המפלגה שלך זה יותר זול – וכל המפלגות עושות את זה.

 • מימדית!   ביום 6 בפברואר 2009 בשעה 7:48

  כמה יופי. שוקי – סתכל:
  http://www.aplaton.co.il/story?id=513

 • מפה ומשם   ביום 6 בפברואר 2009 בשעה 9:18

  ידעתי שתדע לקחת את זה ברצינות הראויה.

  טוב, מחכה לפוסט שלך ביום רביעי בבוקר שיסביר מה הדברים המוצלחים והלא מוצלחים שעשית בקמפיין הזה. כמובן שאם לא תעברו את אחוז החסימה אני מצפה שיהיו יותר דברים לא מוצלחים ממוצלחים כי הרי המוצר שאתה מוכר הוא המשובח ביותר.
  בכל אופן האבחנה שלי היא שאחד הדברים הלא מוצלחים שעשית באופן אישי הוא לערבב בין הבלוג שלך לבין העבודה שלך. אולי זה תרם לעבודה שלך את כל המנויים על הבלוג ופירסומת בעמוד הראשי של רשימות (ואני חשבתי שזה אסור…. תמים שכמותי) , אבל מה זה תרם לבלוג?

 • שוקי   ביום 6 בפברואר 2009 בשעה 12:11

  מספר האנשים שנחשפו בבלוג שלי לתנועה הירוקה מימד הוא ממילא בערך 1% ממספר האנשים שהגיעו לאתר המפלגה. אין למה שאני עושה כאן שום חשיבות אלקטורלית. דווקא העובדה שאני עובד איתם, הפריע לי לדבר בחופשיות על כמה שאני רוצה שייכנסו לכנסת.

  “מה זה תורם לבלוג” זו לא השאלה הנכונה. לבלוג הזה מעולם לא היו יומרות מעבר ללהיות מקום לשחרר לחצים.

 • נעה   ביום 6 בפברואר 2009 בשעה 13:26

  הנושא של ייצוג נשים קריטי בעיניי. מה שיש למימד להגיד בנושא? הם מודעים לכך שאין אצלם נשים במקומות ריאלים? (ולא, המקום הרביעי לא נחשב ריאלי למפלגה שמתנדנדת סביב אחוז החסימה) הם מצטערים על זה וזה נעשה כתוצא מאילוץ או מחוסר זמן, או שהמצב נראה להם אידיאלי כמו שהוא?
  לא יכלו לדאוג לפחות לשים אישה במקום השלישי? עכשיו הם בדיוק כמו ש”ס או האיחוד הלאומי שאין בכלל נשים במקומות ריאלים.

 • שוקי   ביום 6 בפברואר 2009 בשעה 13:43

  לתנועה הירוקה מימד יש 4 נשים בעשירייה הראשונה, יותר מכל מפלגה בישראל. אם נשים כמוך לא היו עושים חישובי אחוזים וקואליציות אלא מצביעות לפי צו מצפונן, מקומות 4,5,7 ו-9 היו ריאליים.

  כרגע, בהתחשב באחוז השגיאה של הסקרים (4.5%), איריס האן (5) ויונינה פלנברג (4) נמצאות במקומות ריאליים בדיוק כמו הנשים במפלגות השמאל האחרות. אם את רוצה מפלגה שאת יכולה להיות בטוחה שתכניס נשים לכנסת, הצביעי ליכוד או קדימה.

 • נעה   ביום 6 בפברואר 2009 בשעה 14:56

  זו תגובה די מאכזבת. אתה יכול לתת לי הסבר טוב למה לא יכלו לשים נשים ב3 מקומות הראשונים? אין מספיק נשים מוכשרות? נשים לא ראויות להנהגה?
  מפלגה שמתנדנדת סביב אחוז החסימה – אין שום ענין בלהסתכל על כמה נשים יש בעשיריה הראשונה שלה. גם ש”ס יכולים לשים 80 נשים החל ממקום 20 ולהגיד שזה יותר מכל מפלגה בישראל במאייה הראשונה.
  למה שלא אעשה חישובי אחוזים, אם הנושא של ייצוג נשים הוא קריטי לי? זה חלק מצו מצפוני. קשה לי להאמין למפלגה שמדברת על שוויון לנשים, ולא עושה את הדבר הבסיסי – לא נותנת אף מקום ריאלי לאישה.
  בשביל להיות בטוחה שאכניס נשים לכנסת אני יכולה להצביע ליכוד, קדימה, העבודה ,מרץ, בל”ד, ישראל ביתנו (וכולן בהחלט צריכות להשתפר בנושא של ייצוג נשים). כנראה שאכן אצביע לאחת מהן.
  הייתי הרבה יותר מכבדת אם היית אומר שזה אכן חיסרון של מימד הפעם, אבל מקווים לשפר.

 • שוקי   ביום 6 בפברואר 2009 בשעה 18:45

  מה זאת אומרת “למה לא שמו”? במפלגה הזו לא “שמים”. היו פריימריז ואלו האנשים שנבחרו. את רוצה לספר לי על מפלגה שבה המצב יותר טוב?

 • דוד   ביום 5 בפברואר 2009 בשעה 16:15

  ולכן איני רוצה להתנבא אבל יש לי תחושה חזקה מאוד שהטרנד האינטרנטי המיובא מארה”ב יראה כישלון חרוץ בבחירות הקרבות. כולם רוצים להיות אובמה אבל שוכחים שאובמה לא רק היה פעיל באינטרנט אלא הפעיל אלפים רבים של פעילים בכל מדינה שיצאו להפגנות, שיכנעו ברחובות וחילקו כרוזים.

  היום אני נמצא בביקור משפחתי בחיפה ולא ראיתי באף מקום בעיר ולו שלט אחד של מרצ, העבודה או הליכוד. לא ראיתי פעילי שטח. לא חילקו כרוזים ולא אירגנו משמרות מחאה.

  אני חושב שהבחירות יוכיחו היטב שמי שעבד בשטח, ולא רק בת”א רבתי, יזכה לקצור הישגים נאים, ומי שמסתפק ביו-טיוב גם יישאר שם.

  המשפחה שלי, משפחה עירונית ממוצעת, והמשפחה המורחבת שלי, שגרה בנשר, לא שמעה על התנועה הירוקה מימד. גם לא המשפחה שלי בחולון. למה? כי אף אחד אפילו לא טרח לזרוק להם פלאייר בתיבת הדואר.

  אני חושב שכל הסיפור האינטרנטי יזכה את כל רסיסי התנועות בכמה אלפים נכבדים של קולות, כך שבסופו של דבר הכל יבוזבז ואף אחת לא תעבור את אחוז החסימה.

  זאת, לא בשל ההשקפות והאידיאולוגיה של התי”מ או של מפלגות דומות, אלא בשל העובדה הפשוטה: הן לא יורדות לשטח, לא מגיעות לעם. בשמאל קראנו לזה אגיטציה, ומי שעושה אגיטציה ביו-טיוב ימשיך לשכון שם לבטח.

 • דוד   ביום 5 בפברואר 2009 בשעה 17:40

  וגם מקווה שתיכנסו לכנסת. בעיניי, מלכיאור הוא פרלמנטר מעולה ואדם ראוי מאוד.

השאר תגובה