אל תתנו לליברמן לנצח

לכו להצביע מחר. ובינתיים: השתתפו בסקר של וואלה.
נכון לעכשיו, יש רוב ל”אין נאמנות אין אזרחות”…

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • שוקי   ביום 9 בפברואר 2009 בשעה 22:02

  גם “יודן יודן ראוס שנל” זון כנראה סיסמא מצויינת. סחפה אחריה מאות אלפים. מה זה מאות אלפים – מיליונים.

 • שושי   ביום 9 בפברואר 2009 בשעה 22:19

  שעות ניסיתי להכנס ואי אפשר

 • אחד מהישוב   ביום 9 בפברואר 2009 בשעה 22:28

  אני לא אצביע ליברמן אבל אני נגעל יותר מאנשים שנגעלים מליברמן.אני נגעל מאנשים צבועים מתחסדים שמוכנים לחבק כל ערבי ולשנוא כל ימני.אני נגעל מהצביעות השמאלנית של חופש ביטוי כשלבחור במסגרת הדמוקרטיה במפלגות שמאל זה פלורליזם ולבחור מפלגות ימין במסגרת הדמוקרטיה זה פאשיזם.אני נגעל מישראלי שעוצם את עיניו כאשר בזמן המלחמה ערביי ישראל קוראים להשמדת ישראל ותמיכה בחמאס ופותח את עיניו וזועק רק כשהימני מתרעם על כך.כל העליהום התקשורתי השמאלני על ליברמן מקורו בבהלה עמוקה, והלחץ ליצור סביבו אווירה שלילית ולהוקיע אותו מראה מי באמת הפאשיסט במדינה הזו.

 • שוקי   ביום 9 בפברואר 2009 בשעה 22:51

  תפסת אותי ברגע של ישוב דעת, ולכן במקום לזרוק אותך מכל המדרגות אענה לך.

  אני בא ממשפחה ימנית. יש לי בני משפחה ימניים ואף אני עצמי הייתי במשך הרבה שנים ימני. לכן, אני לא שונא ימנים אלא להפך – כמה מהאנשים הטובים ביותר שאני מכיר הם ימנים. פשוט, אנשים טובים עם שכבות עבות של רציונליזציה.

  וכן, אני מוכן לחבק כמעט כל אדם – אפילו הוא יהודי. ולא זו בלבד שאני לא עוצם את עיני, אלא שאני חושב שעיני קרועות לרווחה ומבחינות גם בשולי התמונה שאולי אתה מחמיץ. כי עובדה – החזקתי פעם בהשקפות דומות לשלך, הן לא זרות לי, אבל הגעתי למסקנה שאין לדברים אחיזה במציאות.

  כלומר, נכון שישנם ערבים – שחלקם גרים בישראל – שקוראים להשמדת המדינה. ישנם גם יהודים שמשחיתים את פני המדינה, וגורמים לכך שנשאר פחות ופחות מה לאבד.

  ואתה יודע מה – את המשך התגובה שלי אכתוב לך כפוסט חדש.

 • א-זאדין אל קאסם   ביום 9 בפברואר 2009 בשעה 23:22

  פתאטי

 • עמית   ביום 9 בפברואר 2009 בשעה 21:15

  והגזענות של ליברמן. אפשר עד מחרתיים לכתוב פוסטים כאלה ואחרים שמסבירים למה ליברמן הוא סגנה לדמוקרטיה

  אבל צריך להודות, וכנראה שאין מה לעשות נגד זה, שסיסמת הבחירות שלו פשוט מצויינת ועובדת.
  המסר חד וברור ומדבר אל אנשים. סיסמת בחירות יותר טובה מאשר כל מפלגה אחרת.

 • עירא   ביום 10 בפברואר 2009 בשעה 4:49

  אלו כל האופציות? לשנוא את ליברמן ולאהוב ערבים או ההפך?

  אני לא שונא אנשים, אבל יש אנשים ששונאים אותי. אני רוצה שכולם יחיו בריאים אבל הרבה מאחלים לי למות, או לפחות לאבד איבר או זכויות יסוד.

  ליברמן מסוכן לדמוקרטיה בלי שום קשר לאהבה או שנאה של ערבי או מוסלמי או חמאס או פתחאווי. ליברמן מסוכן כי הוא רוצה מדינת משטרה, הוא רוצה לגזור תעודות זהות ולשלול אזרחות לערביי הגליל, הוא רוצה לצייר גבול מסביב לאום-אל-פאחם ולהגלות אותם על בתיהם בלי הסכמתם מתוך המדינה, היום זה ערבים, מחר הומואים, אנשי שלום עכשיו שיעדיפו שירות לאומי על גיוס ומחרתיים אולי גם אני שלא עשיתי חמש שנים מילואים… ומצד שני גם משפחת עמיר אחת מהרצליה, שגידלה בנים לתפארת שפשעם היחיד היה שרצחו ראש ממשלה אחד, או אגירת אמל”ח ותמיכה באח ה”פעיל פוליטית”.

  זה לא משנה מאיזה צד אתה של המפית הפוליטית, ליברמן רוצה להיות פוטין, מדינת משטרה ששוללת אזרחות וזכויות פרט. לא משנה אם זה לשמאל או הימין, ליברמן רוצה מדינה בלי קיצוניים, כי ביהדות חותכים את הקצוות בגיל שמונה ימים, אתה יודע. כמה לחתוך? את זה הוא עוד לא מספר, וכשנתחיל לגלות, כבר לא יהיה זמן או יכולת לעשות עם זה משהו.

  צא מהרטוריקה של שמאלנים נגד ימנים. החלפת דמוקרטיה בפאשיזם רעה לכווווולנו. אפילו ביבי מפחד ממנו, וזה אני מקווה אומר משהו אפילו לליכודניקים שרופים….

השאר תגובה