לעזוב את המקלדת | התנדבות ביום הבחירות

את ה-11 נובמבר האחרון, יום הבחירות המוניציפליות (והאמת היא שכמה ימים נוספים…), לא ביליתי מול המקלדת. הייתי בשטח, אחר-כך בקלפי, אחר-כך במסיבה על גג המטה. היה יום די מדהים.

החלק של הקלפי, באופן מיוחד, היה חוויה חזקה. התנדבתי לשבת כמשקיף והשתתפתי בספירת קולות המצביעים. פעילות השטח הייתה סתם כיף – פוגשים אנשים, עושים קצת בלאגן, צוחקים על הפעילים בשכר של המפלגות הגדולות. באמת יום כיף.

לא הייתי היחיד. וגם הפעם לא אהיה היחיד שיזיז את התחת. נמרוד אבישר, איתי אשר, מיכה יניב, אחי טל (נו, אין לי כבר כוח ללינקים היום), ועוד כמה בלוגרים שתומכים בתנועה הירוקה מימד, הולכים להיות בקלפיות, בשטח, במטה. אני מניח שגם הרבה בלוגרים עליהם אני לא יודע.

לא משנה במי אתם תומכים – כדאי לכם להיות פעילים ביום הבחירות. גם כי זה כיף וגם כי זה מאד חשוב להצלחת המפלגה שלכם. כמובן, אם אתם מאלה שמצביעים למפלגה ולמועמדים שהם אפילו לא ממש אוהבים, לא יעשו את זה. אבל אם אתם “שחקני נשמה”, שפועלים בשביל מפלגה קטנה אבל מלאת עזוז ואידיאולוגיה – אז אתם חייבים לקום מהמקלדת מחר.

ואם גם אתם תומכים בתנועה הירוקה-מימד אז כל מה שצריך זה לשלוח אימייל עם הפרטים שלכם (שם, הטלפון, כתובת/אזור מגורים) לאימייל הזה:

[email protected]

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

  • בנימין   ביום 10 בפברואר 2009 בשעה 0:20

    יש תקופות מבחנים על הראש. אהמ.
    שיהיה לכולנו בהצלחה.

השאר תגובה