צ’יקי, השירה והמשטרה

רק עכשיו התפניתי לקרוא את הפוסט של צ’יקי על אירוע הקראת השירה שלו, שהסתיים בהתערבות המשטרה. צ’יקי הצליח, שוב, להוכיח שהוא גאון ביחסי ציבור כשהכניס ל-ynet ולעכבר את הדברים האלה:

“העובדה שבישראל לא נותנים לקרוא שירה, מאיימים במעצר בתחנת משטרה ומעכבים לחקירה משורר ביום השקתו, מראה שכל אירועי מאה שנה לתל אביב הם רק פודרה יקרה על פנים מחוטטות, אירועי סמי-תרבות למאיון עליון משועמם. עם זאת, חשוב לי לציין שהשוטרים היו חביבים ומנומסים”.

חוץ מזה: ממש ממש מצחיק.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • גלעד סרי לוי   ביום 29 ביוני 2009 בשעה 6:00

  לפחות לפי מה שכתוב ב”עכבר” שעיכבו אותו לחקירה על כך שהפריע לשכנים, לא בגלל השירה

  אם כך פני הדברים, נראה לי שאת החטטים כדאי לו לחפש בראי

 • שמעון   ביום 29 ביוני 2009 בשעה 6:18

  לכתוב תמיד את הדברים הכי בנאליים ותמיד באיחור כזה שאף אחד כבר לא זוכר על מה אתה מדבר

 • מישה   ביום 29 ביוני 2009 בשעה 9:31

  שעובדים ומתפרנסים ואין להם זמן לפרובוקציות ילדותיות ולו משום שהם חייבים לנוח כשיש להם אפשרות ולעבוד כשאין להם ברירה. הבטלן הזה שם אפילו את הבטלה לצחוק.

  ואגב, אני מבין שעכשיו אתה בתקופת התשומי ומעלה כל יום פוסט ממש לא מקורי עם אפס תוכן והרבה מאוד רעש.

  תזכיר לי איפה הקלונקס?

 • שוקי   ביום 29 ביוני 2009 בשעה 11:07

  קלונקס הוא כדור הרגעה. זה מעניין שנקבת דווקא בשם הכדור הזה, ולא בשמות של כדורים שאולי היו הרבה יותר מתאימים לי. אבל למה לדבר עליי כל הזמן. איזה כדור לדעתך מתאים לך, מישה?

 • שוקי   ביום 29 ביוני 2009 בשעה 11:09

  ברור שצ’יקי עשה פרובוקציה מכוונת וברור שהסיבה שעיכבו אותו היא לא התנגדות לשירה, אבל השורה התחתונה (שים לב למשחק המילים המשעשע) היא שהפרובוקציה שלו לא רק הכניסה את השם שלו לכמה ערוצי תקשורת אלא גם איפשרה לו לומר משהו שאני שומע מהרבה אנשים כל יום: שחגיגות המאה האלה הן הדבר הכי צבוע ועלוב שעשו בעיר הזו כבר שנים.

 • שוקי   ביום 29 ביוני 2009 בשעה 11:10

  תודה על הערתך המחכימה.

 • ניר   ביום 29 ביוני 2009 בשעה 19:53

  הרי לא מדובר במשורר אלמוני שאיכשהו, בהברקה של יח”צ, מצליח להשתחל לעתון. מדובר באושיית ברנז’ה, שחי ומתפרנס מקשריו הקרובים עם האנשים שיכולים להכניס טקסט לווינט או לעכבר, וגם לולא היו נופלים עליו שני השוטרים האלה במזל פנטסטי (או שלא? שיחת טלפון אחת למוקד וגם אתה מארגן שני שוטרים חביבים לאירוע היח”צ הבא שלך..) הוא היה מכניס את הידיעה לאן שהיה רוצה, בדיוק כמו שהכניס את עצמו לארוויזיון כשרצה.

 • שוקי   ביום 29 ביוני 2009 בשעה 23:28

  מקווה שתסלח אם אומר שהניתוח שלך לא משכנע אותי. צ’יקי לא יכול להכניס כ ל מה שהוא רוצה לתקשורת. אנשים שהם הרבה יותר סלבס מצ’יקי לא יכולים להכניס מה שהם רוצים לתקשורת (לחלק מהם זה גורם להזמין בריונים שירביצו לבכירים בכלי התקשורת).

 • ניר   ביום 30 ביוני 2009 בשעה 16:44

  מה הקשר לסלב? צ’יקי לא סלב. סלבים לא קובעים שום דבר, הם הפיונים. סלבים הם אלה שמנסים להכנס לארוויזיון עם כל מיני שירים מחורבנים, צ’יקי הוא זה שדואג שהחברים שלו בוועדה ישלחו אותו לשם.

  צ’יקי לא יכול להכניס *כל* מה שהוא רוצה לתקשורת, אבל מהעובדה שהידיעה בווינט (שאם אני לא טועה חתומה עליה “מערכת ווינט”) היא למעשה קופי-פייסט לפסקאות מהפוסט בבלוג שלו, אפשר להסיק שהוא – כמו יחצ”נים אחרים – יכול להכניס לא מעט. נכון, בלי השוטרים מן הסתם היה פחות הד. שוב – איזה מזל פנטסטי שהגיעו השוטרים, אה? שיחוק שיחוק.

 • שוקי   ביום 30 ביוני 2009 בשעה 16:57

  אני חושב שאתה מייחס לצ’יקי יכולות שאין לו. אגב, אותי זה גם בכלל לא מעניין אם המשטרה באה לבד או שהוא הזמין אותה. אני לא יודע מה מציק לך – שנכנסו שטויות (לשיטתך) לעיתון? שלצ’יקי יש חברים בוועדת האירווזיון (או איך שקוראים לזה. באמת שמחה גדולה)?

 • מיכאל יעקובסון   ביום 29 ביוני 2009 בשעה 6:42

  המשטרה הזו עושה הכל כדי לדפוק את התרבות: קודם היא עצרה את דודו טופז, ועכשיו את רועי ארד! עד מתי???

השאר תגובה