המלצה: רשימות מהחצר האחורית

רשימות מהחצר האחורית הוא הבלוג החדש של רן כהן, פעיל עתיר זכויות בעמותת רופאים לזכויות אדם שהיה לי כבוד ועונג לשתף איתו פעולה אשתקד בקמפיין הבלוגרים למען מרפאת הפליטים (שלמען ההגינות והבאת גאולה לעולם, צריך להזכיר שהיה רק תוספת לקמפיין הנמרץ שניהלה רל”א, כשכהן על הדוברות). רן עוסק בעמותה בזכויות מהגרים (עובדים זרים) וחסרי מעמד (פליטים), ו”החצר האחורית” אליה הוא מכוון היא החצר האחורית של כולנו, זו שנוח לא להשקיף אליה מהחלון. בקיצור – כדאי לעקוב.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • ביקורתי   ביום 2 ביולי 2009 בשעה 11:42

  מסכים עם בן-חמו. רופאים לזכויות אדם זה ארגון פוליטי שאין בין הפעילות שלו לרפואה שום דבר. והפליטים שאתה מדבר עליהם הם לא פליטים ולא מהגרים ולא עובדים זרים אלא, לצורך העניין, פושעים שעברו את הגבול בדרך פלילית כשהם מודעים לכך. אינני שונא אותם בגלל צבע עורם או מוצאם, אבל הפושעים צריכים לשאת בעונש ולהיות מפונים מכאן.

 • שוקי   ביום 2 ביולי 2009 בשעה 15:20

  כל אחד ומה שמדהים אותו. בעיני, למשל, מדהים שאתה מאמין לפוליטיקאים מושחתים שלא רואים אותך ממטר ולא לנועם שליט שאמר בשבוע שעבר: “עד עכשיו לא באו חשבון עם החמאס, רק פגעו באזרחים”. או שאולי גם הוא שמאלן קיצוני?

 • שוקי   ביום 2 ביולי 2009 בשעה 15:24

  מכיוון שאני מכיר כמה וכמה אנשים שפועלים במסגרת העמותה הזו, אני יכול לומר שפשוט אין לך מושג על מה אתה מדבר.

  אגב, שמעתי שגם הרבה יהודים פושעים עברו גבולות בין מדינות במשך אלפיים השנים האחרונות. ואין ספק – הם נשאו בעונש.

  הדברים שלך אינם שונים מאלו של גזענים בכל מדינה ומכל עם, רק שבעיני הם בושה לבן העם היהודי.חבל שאתה מעדיף להצטרף לצד של התליינים ולא לקיים את מורשתך כיהודי, לאהוב את הגר ולהגן עליו.

 • חץ בן חמו   ביום 2 ביולי 2009 בשעה 11:22

  של רופאים לזכויות אדם שרק שלשום אצה רצה להודיע לועדת הבדיקה של האו”ם כי ישראל חיפשה כל הזמן ב”עופרת יצוקה” לנקנק אך ורק את הפלסטינים? זו לא אותה עמותה שאפילו לא בדקה כלום בארץ ורק הסתמכה על עדות של פלסטינים (ותנחש מי “שידל” את אותם פלסטינים “להעיד” דברים שהחמאס ירצה שיאמרו)?
  הדהימו אותי אותן עמותות ביומיים האחרונים, ואני משער שאני לא היחיד שנשאר המום מכל הסיטואציה.

השאר תגובה