מחר ומחרתיים בתל-אביב: נלחמים בתקציב

מחר (ד’) ב-18:00 ערב, יתקיים ברחוב נחלת בנימין בתל-אביב מפגש ראשון בסדרה שנושאה הוא התקציב העירוני. מטרת היוזמה הזו, החשובה מאין כמותה, היא ללמד את תושבי העיר (ומתעניינים אחרים) לקרוא את ספר התקציב העבה (קרוב ל-400 עמודים) במסגרתו יחולקו השנה 4.5 מיליארד שקלים – כמקובל במדינת ישראל – לחלקנו. פרטים באתר עיר לכולנו.

מחרתיים (ה’) ב-19:00 בערב תתקיים בפינת הרצל ורוטשילד הפגנה שכותרתה “נאבקים על החברה, מצילים את הדמוקרטיה”. זה יהיה אירוע מחאה ותקווה – מחאה על התקציב, הגזירות, הפערים הגדלים והתפוררות הדמוקרטיה ושלטון החוק; תקווה, שאנשים יתחילו לצאת מהבית אל הרחוב כדי להגיד מה הם חושבים. פרטים נוספים בבלוג של “אפשר אחרת”.

וגם: הסרטון שלא רצו שתראו. כדי להוכיח שגם בקואליציה יש אנשים שכדאי להיזהר מהם.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • רני   ביום 7 ביולי 2009 בשעה 22:15

  ראיתי גם היום גלים בים
  והחול הולך ומתמעט

 • שוקי   ביום 8 ביולי 2009 בשעה 0:46

  פיוטי מדי בשבילי

 • ביקורתי   ביום 8 ביולי 2009 בשעה 10:40

  קראתי את ההזמנה לאירוע המחאה על התקציב, גזירות, פערים, התפוררות, התדרדרות, התפרקות וכל השאר ותהיתי שוב בפעם המי-יודע-כמה: למה העניים ומסכנים שסובלים מכל התופעות האלו (במידה והן קיימות) לא באים בעצמם לאירועים האלה. למה זה תמיד אירועים של נערים לבנבנים תל-אביביים שעוני וסבל הוא מהם והלאה ושנמצאים בחלק העליון של המדרג הסוציו-אקונומי?

 • שוקי   ביום 8 ביולי 2009 בשעה 11:16

  האבחנה שלך לא נכונה. לכל היותר היה עליך לשאול מדוע יש באירועים האלה נוכחות גדולה של אנשים ממעמד הביניים. אבל אם תבוא אכיר לך גם כמה אנשים שיודעים מהם עוני וסבל, ואולי אז תוכל לקרוא לעצמך “ביקורתי” בצדק.

 • יונתן שחם   ביום 8 ביולי 2009 בשעה 16:19

  גם יש פחות פנאי להפגנות/פעילות פוליטית.

השאר תגובה