זיוני שכל על זיונים

אין לי שום דבר נגד מדורי ייעוץ מיני או נגד ייעוץ מיני בכלל – נהפוך הוא. גדלתי על המדור האלמותי “על בנים ועל בנות” במעריב לנוער. קראתי בשקיקה, גם אם בסתר, את ספריה של קסאווירה הולנדר. אני חושב שדיבורים על מין הם חלק חשוב ובלתי נפרד מהפעילות המינית (מה גם שאצל אנשים מסויימים זו הפעילות המינית היחידה), ואני חושב שפעילות מינית היא דבר חשוב, סלע קיומנו (ואם לא אז יש ויאגרה), בעיקר כשהיא נעימה לכל המעורבים והכל נעשה בהסכמה וברוח טובה.

אם יש לי טענות למדורי הייעוץ המיני בכלי התקשורת הישראליים הרי שזה בגלל שהם נוטים להיות רדודים, לתרום דעות וניחושים במקום ידע, ולעיתים קרובות מדי לא מספקים אינפורמציה אלא דיסאינפורמציה. לא שזה שונה בהרבה משאר הדברים שמתפרסמים בעיתונות. אבל באמת, יש מקרים בהם הציפיות הנמוכות שלי לא מספיקות כדי לא להתאכזב, והכתבה הזו בערוץ היחסים של ynet היא מקרה מכונן. כמה פנינים וכמה הערות:

“המאהב המושלם… זה גבר שיכול להחזיק זיקפה במשך שעה שלמה, והוא לא ינוח ולא ישקוט עד שהאשה שלצדו תגמור, וגם אז – הוא יוודא גמירה. הוא ישאל אותה ‘איך היה? איך את?’.. “גבר שקונה אבזרי מין לעינוג אשה הוא גבר משקיען, שחשב מבעוד מועד על החשיבות האורגזמה של זוגתו… הוא לא מאויים מכל מכשיר רוטט במיטה”.

האמנם? אולי המאהב המושלם הוא גבר שמספיק רגיש לפרטנרית שלו שהוא יודע שהיא גמרה? אולי המאהב המושלם הוא גבר שלא מציק בשאלות ולא עסוק באובססיביות באורגזמות של “האשה שלצדו”?

“…הוא חוקר המין הנשי, גוף ונפש. הוא גבר שיודע כיצד הגוף הנשי בנוי וקורא ספרים בנושא. אילו היה נדרש ממנו לשרטט את מבנה אנטומי של אשה, היה עושה זאת בעצימת עיניים. הוא שואף ללמוד, קורא כל מאמר רציני על עינוג אשה. למעשה, הוא חצי גינקולוג”.

אין ספק. אני חושב שהמאהב המושלם גם מחזיק אנציקלופדיות ליד המיטה וקורא בהן תוך כדי מעשה האהבה. אני חושב שטוב להצטייד גם במצפן, משקפיים לראיית לילה ומכשיר אולטראסאונד, על כל צרה שלא תבוא.

“דחיפת ראשה של האשה לאזור החלציים הוא אקט שאולי נראה טוב על ג’נה ג’יימסון, אבל בחיים יכול לגרום לאשה להרגיש כמו זונה. המאהב המושלם מבין שיש תנוחות משפילות. “

לא, אין דבר כזה תנוחות משפילות. יש תנוחות ששני הצדדים רוצים בהן ויש כאלו שלא. לדחוף בכוח את ראשה של בת זוגך לאזור החלציים זה אולי משהו שעושים ערסים בני 16. בגיל מבוגר יותר זה מצדיק תלונה במשטרה, לא כתיבת טור.

“יש 15 נשים בארץ שגומרות מחדירה, השאר לא…”.

דברי בשם עצמך גברת.  

 
ובאופן כללי יותר: סוג כזה של טקסטים הם בעיני אנטי-פמיניסטיים בהגדרה. נשים עם מיניות בריאה לא מטילות את האחריות לאורגזמות שלהן על הגבר ולא יוצאות מתוך הנחה שהטבע הפלה אותן והפך אותן ליצורים שקשה להם ליהנות ממין.

אני חושב שאם אשה מוצאת את עצמה במיטה עם גבר שמתייחס אליה כמו לחתיכת בשר, דוחף את ראשה בכוח לאזור החלציים שלו, או מאמין שימצא את הנוסחא לגבריות המושלמת באנציקלופדיות – היא צריכה קודם כל לברוח רחוק ככל האפשר, ואז לשבת ולבדוק עם עצמה אם זה מקרה או דפוס שהיא נמשכת לגברים אנוכיים, אלימים ו/או חסרי ביטחון עצמי בשיט.  

ואנקדוטה לסיום: לפני כמה שנים פורסמו תוצאות של סקר שבדק מהי “המאהבת המושלמת” בעיני גברים. רוב מכריע אמר שהמאפיין החשוב ביותר של מאהבת טובה הוא שהיא נהנית. כנראה שרוב הגברים, ממילא, מוטרדים יותר מהאפשרות שבת זוגם לא תהנה מאשר מהאפשרות שהם עצמם לא ייהנו – וגם זו בעיה. התייחסות למעשה המיני כאל מבצע צבאי, עם נהלים, גייסות ותכסיסי הטעיה מתוחכמים, היא בדיוק הדרך לחסל כל דבר שמזכיר הנאה.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • אחת   ביום 6 בספטמבר 2009 בשעה 2:31

  נשים רוצות שירגישו אליהן, גברים רוצים שיהנו אתם במיטה.

  קצת עצוב

 • יעל ישראל   ביום 6 בספטמבר 2009 בשעה 2:51

  גדלתי על המדור האלמותי “על בנים ועל בנות”” במעריב לנוער. קראתי בשקיקה, גם אם בסתר, את ספריה של קסאווירה הולנדר”

  חחחח, גם אני!!!!

 • יעל ישראל   ביום 6 בספטמבר 2009 בשעה 2:53

  בעניין גמירה מחדירה. זה עניין של אימון וניסיון. ולהבין את הגוף, ולנסות תנוחות שעוזרות לזה. ופרטנר שמכיר אותך.
  בקיצור, אני בטוחה שהרבה יותר מ-15 נשים…..

  על על השאר אפילו לא בא להגיב.

 • ר   ביום 6 בספטמבר 2009 בשעה 7:30

  כי יש נשים שמתגרות גם מהתנהגות מחפיצה במין אפילו – ובעיקר – בתוך מערכת יחסים בטוחה ואוהבת.
  ויש, כמוני, שאוהבות שדוחפות את הראש שלהן למציצה. גם כי זה פרימיטיבי וחזק, וגם כי אני אוהבת נורא למצוץ.
  בקיצור, מיניות בריאה היא כל מה שקורה בהסכמה בין שני מבוגרים, גם אם אנחנו לא מבינים אותו.

 • ר   ביום 6 בספטמבר 2009 בשעה 7:30

  נו, בקיצור, לא לסבית.
  (not that there’s anything wrong with that)

 • אישה   ביום 6 בספטמבר 2009 בשעה 8:32

  וחוץ מזה, אורגזמה לכשלעצמה היא ריקה מתוכן כשאינה מלווה ברגשות. זו בסה”כ אוננות הדדית. כשיש יחסי מין עם בן זוג אוהב (ויודע לבטא את אהבתו) אז האורגזמה היא התעצמות החיבור ביניהם. אבל אם בן הזוג לא יודע או לא רוצה להביע רגש אז גם זה לא שווה הרבה, סתם פורקן.

 • ר   ביום 6 בספטמבר 2009 בשעה 10:07

  בין בני זוג שלא אוהבים?
  שוב, חזרה על הטעויות מהכתבה עצמה. הגיוון האנושי מרשה גם לנו הבלתי מאוהבים להזדיין בהנאה, ולמצוץ זין לגבר קורע שעושה לך את זה יכול להיות כיף גם כשאת לא מאוהבת בו בכלל.

 • עמרם   ביום 6 בספטמבר 2009 בשעה 18:47

  שאתה חותר למגע, מבצע חדירה, נע בכמה תנועות קצובות, מוודא גמירה, גומר גם כן, מקפל ציוד וזזים ליעד הבא

  ממש כמו במלחמת לבנון השנייה

 • קלייר   ביום 6 בספטמבר 2009 בשעה 22:36

  גברים רבים לא יודעים אם הגמירה נרתיקית או לא. זה שהיתה חדירה והיתה אורגזמה לא אומר שהאחת גרמה לשנייה.

 • יוסי דר   ביום 6 בספטמבר 2009 בשעה 7:14

  המאהב המושלם:
  מאמי, המשחק נגד לטביה עומד או טו טו להיגמר. תתחילי עם המשחק המוקדם, אני כבר מגיע.

 • הזוייה   ביום 6 בספטמבר 2009 בשעה 8:22

  למלל שעף כמו מיליוני גַּחְלִילִיוֹת זרחניות במדור שבו טוקבקים רעועים הפכו לכותבים דֶּמִיקוּלוּ והתוכן שבו נראה כמו גְּזִיר של מודעה דיסקרטית מעיתון לאישה.
  מעריב לנוער-איטו אבירם. זה היה כמו פּוֹרְנוֹ רך ונעים שהיה שווה להיות מנוי לעיתון רק בשבילו: )

 • יהונתן   ביום 6 בספטמבר 2009 בשעה 9:05

  בלי להשמע יותר מדי שוביניסטי, אני מעריך שאת הנתון של 15 נשים חלק ניכר מגברי ישראל יכולים להפריך באמצעות המידע שקיים אצלהם בלבד.

  לעניין שאר הדברים, סקס הוא ביטוי אינטימי של חיבה ואהבה, ולא מעבר לזה. אם שני בוגרים אוהביםם אחד את השני, הם צריכים לעשות מה שנראה להם נכון. לא מתאים למישהוי לעשות את זה, לא צריך. אבל למסגר את זה ל”גברים תמיד רוצים סקס ונשים תמיד לא” הופך את הסקס למשהו סטריאוטיפי מדי ומוציא ממנו את כל היופי שבו.

 • הזוייה   ביום 6 בספטמבר 2009 בשעה 9:06

  האורגזמה היא יַחֲסֵי גּוֹמְלִין
  בין הנפש לגוף שלך. המסרים החברתיים הרסו לנשים ולגברים את המוח, עד שכולם בולעים בשקיקה מילים שנכתבו כתורה מסיני, שככה צריך להיות במיטה. זיקוקי דינור, מאהב אולטימטיבי והרבה רעש וצלצולים. בזמן שאת הפנטזיה הזו אי אפשר להגשים. זו הולכת שולל אחת גדולה.
  ואז מה שקורה שהמיניות שאמורה להסב לאדם קורת רוח, למעשה מסבה לו יותר מורת רוח מרוב שהוא עסוק במה שאומרים שצריך להיות. זה נחמד שיש בן זוג שמביא אותך לתעצומות נפשיות, אבל הוא רק קָטָלִיזָאטוֹר שהיחסים הטובים הם מַרְאָה לחיבור בין השניים, הוא לא אחראי על האורגזמה הנשית וכבודו במקומו מונח. אנשים עושים סקס אבל לא מדברים בניהם עליו. גם מלילה חד פעמי אפשר לנסוק לגבהים אם יש תשוקה ואנרגיות טובות.
  לא צריך לעשות לאף גבר חידון ” דע את הגוף שלי”, וגבר שלא מתעסק בתוכנית ריאליטי נשית “מצא את נקודת הג’י” יגיע עם המַצְפֵּן האישי שלו לבד. האורגזמות הכי יצירתיות באות כשהמסכות החברתיות יורדות ובעבודת ידיים, עינוג עצמי.

  מאהב הוא רק כינוי, הוא כמו מוסיקת רקע שתורמת לאווירה. לא צריך לקרוא ספרים, ורכישת אביזרי מין ואקססוריס למיטה זה כמו לרכוש בייבי דול כי ככה הגבר מְגוּרֶה יותר, כאשר לא בהכרח האישה בכלל מסתדרת עם כלים מפלאסטיק.
  שאלות הקיטבג, גמרת לא גמרת מיותרות לחלוטין, הרי זה לא סקר של מינה צמח. אישה שגומרת לא צריכה לדווח על כך, אם גבר מגיע למצב שהוא שואל את האישה אם היא גמרה, סימן שהסקס היה מֶלַנְכּוֹלִי לחלוטין. פלאש ניוז, נמתחת לארשת הפרגייה החברתית שמפחדת להביע את עצמה בגלל המסרים החברתיים יש אישה שגומרת ומביעה את האורגזמה שלה בדיוק כמו הגבר, ולא מסתתרת כמו מאחורי עץ בסרט הודי ועושה- קוּ קוּ, תנחש איפה האורגזמה שלי.

  שורה תחתונה, אורגזמה טובה היא באה באופן טבעי כשלא עומדים מאחורי כתבות רעועות של פנטזיות של מישהי שחולמת בהקיץ.

 • טלילה   ביום 6 בספטמבר 2009 בשעה 9:29

  כמה צה”לי.

השאר תגובה