מעניין על מה מוציאים כסף בתל-אביב

יואב לרמן מפנה את תשומת הלב לאתר האינטרנט התמוה של התאגיד העירוני “מי אביב”. מעניין כמה עלה אתר האינטרנט הזה. מעניין אם היה מכרז. מעניין מדוע צריך אתר כזה כאשר עיריית תל-אביב מוציאה בכל שנה מאות אלפי שקלים (קרוב למיליון) על אתר האינטרנט שלה ועל הבלוג של רון חולדאי.

מעניין, איך עם תקציב של 4.5 מיליארד שקלים לשנה העירייה לא מצליחה לתקן את המדרכות ברחוב שלי, או לדאוג שיהיו בו מספיק פחים.

עיר מעניינת תל-אביב.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • אנג'ליק   ביום 22 באוקטובר 2009 בשעה 2:18

  מעניין מדוע צריך אתר כזה כאשר עיריית תל-אביב מוציאה בכל שנה מאות אלפי שקלים (קרוב למיליון) על אתר האינטרנט שלה ועל הבלוג של רון חולדאי – במקום לתת את זה לי, מאסטר האינטרנט שוקי גלילי, במקום לאדם שוב המעפאן ולצמד ההומואים שהוא מעסיק.

 • שוקי   ביום 22 באוקטובר 2009 בשעה 2:38

  לא הייתי עובד עם רון חולדאי גם לו היה רוצה. במודע לגמרי בחרתי מלכתחילה בצד של העניים ואני די שלם עם זה.

  הבעיה, אם ישנה, היא לא עם אדם שוב אלא עם העובדה שכסף ציבורי מממן בלוג פרטי. אני חושב שזה פסול.

  לגבי האתר של תאגיד המים העירוני – הוא נראה לי מיותר. אבל מכיוון שכבר קם ומכיוון שלדעתי לא נעשתה שם עבודה מי יודע מה, אז כן – בהחלט מעניין אותי לדעת עוד פרטים. אני הרי אחד האנשים ששילמו על זה.

 • חולדאי   ביום 22 באוקטובר 2009 בשעה 8:36

  אהלן שוקי, מה העניינים?
  באמת עוד אף פעם לא הודיתי לך על שתמכת בדב חנין. עוד מהתקופה של עמיר פרץ כולם יודעים שמי שאתה תומך בו אף פעם לא מנצח בבחירות. אז אני עכשיו יושב בלשכת ראש העיר, ואתה ודב אוכלים את הלב ויכולים רק לנבוח בבלוגים. מי אמר שאין צדק בעולם?
  וקבל פחחחחח גדול לגבי זה שלא היית עובד איתי – יאללה יאללה, מכירים אותך.

 • ביקורתי   ביום 22 באוקטובר 2009 בשעה 9:28

  בעיה בזה שכסף ציבורי מממן בלוג פרטי? איזו אתיקה! ומי מממן אותך ואת הארגונים האלה שאתה מועסק בהם? מי מממן את מטות הבחירות של הפוליטיקאים שהיית דובר שלהם ושיווקת אותם בתקשורת וברשת? מי מממן את המאבק לטובת העובדים הזרים? ולמה אתה תפעל דוגמת מיכאל איתן ולא תחשוף את התלוש שלך – אם יש לך – ואת מקורות ההכנסה שלך לפני שאתה מותח ביקורת על חולדאי?

 • יפתח   ביום 22 באוקטובר 2009 בשעה 10:11

  יש חוסר הגינות מסויים בביקורת הזו משום שלא עיריית תל-אביב (ולא כל רשות מקומית אחרת) בחרה להקים תאגיד מים – הכנסת ומשרד האוצר חייבו את הרשויות לעשות כן. הקמת תאגידי המים העירוניים היא כנראה שלב ראשון בתהליך שבסופו הנטל של מתן מענה לצרכי המים של האוכלוסיה יועבר לידיים פרטיות לחלוטין. הרשויות המקומיות התנגדו להקמת התאגידים הללו בין היתר בגלל בזבוז המשאבים הכרוך בהפרדה הזו.

 • שוקי   ביום 22 באוקטובר 2009 בשעה 11:13

  אני לא מועסק בשום ארגונים ולא הייתי דובר של אף אחד. יעצתי למפלגה אחת, פעם אחת, ואני יכול רק לומר שעשיתי את זה מאד מאד בזול. כל השאר היה בהתנדבות.

  זה די משעשע שאתה מכנה את עצמך “ביקורתי” ואין לך אומץ לכתוב את השם שלך.

 • תוהה   ביום 22 באוקטובר 2009 בשעה 11:15

  רק חיזקו את הרושם שעיריית תל אביב לוקחת מאוד ברצינות את יחסי הציבור שלה, עד כדי השתלחות עקבית וממוקדת בכל אדם שמבקר את ראש העירייה. אנג’ליק, חולדאי וביקורתי – התגובות שלכם דביליות, נוטפות טינה אישית ולא-עניינית, ושקופות לגמרי.

  ולעצם העניין – כל מילה בפוסט היא במקומה. לא ייתכן שהציבור לא יידע דברים בסיסיים כרגע (אי קיום מכרזים הוא הלחם והחמאה של כל רשות מושחתת, והדבר מאוד נפוץ ברשויות המקומיות. סתם אם להתייחס לנקודה אחת); ואם כבר יש אתר אינטרנט ובלוג של ראש העיר (?!?!) בתקציב כזה מופרך, אז ממש אין צורך באתר נפרד ויקר לתאגיד המים.

 • שוקי   ביום 22 באוקטובר 2009 בשעה 11:15

  איפה בפוסט נאמר שרון חולדאי אשם בבזבוז הכספים לכאורה של התאגיד העירוני?

 • יפתח   ביום 22 באוקטובר 2009 בשעה 15:29

  אני הבנתי שאתה מלין על בזבוז כספי הציבור שבהפעלת שני אתרים (הסוגייה הפרסונלית לא חשובה בעיני). אני רק טענתי שזה תוצר של הקמת גוף שהרשות לא רצתה בו.

 • שוקי   ביום 22 באוקטובר 2009 בשעה 19:50

  כן הלנתי, לא הפניתי אצבע מאשימה. אתה יכול לשאול אותי מי לדעתי אשם ואני עשוי לענות לך, ואולי אפילו אסכים איתך, אבל אל תגיד “חוסר הגינות” על משהו שלא נמצא בפוסט.

השאר תגובה