שבוע קשה עבר על רון חולדאי

זה באמת, לא מהשבועות שרון חולדאי ירצה לזכור. שבוע מתיש ומעצבן במיוחד – או שאולי יש לו הרבה שבועות כאלה וזה יכול להסביר מדוע הוא כל-כך לא נחמד.

בהתחלה, תפסו אותו טס ב-137 קמ”ש בכבישי הצפון, כפי שאפשר לראות גם בוידאו (מומלץ!). משעשע בהתחשב בכך ששבוע קודם צוטט כמי שאמר “תם עידן הרכב הפרטי“. דווקא מתקבל הרושם שחולדאי עצמו מאד אוהב לנסוע ברכב פרטי.

אחר-כך לעגה לו העיתונות על שאינו לוקח אחריות על מחדל התחבורה הציבורית. כנראה שמה שמשכנע את הפנסיונרים בשכונות עבר הירקון לא עובד על כתבי כלכלה.  

כמעט הייתה לו פאדיחה בבית משפט והוא נאלץ לבטל דו”ח בסך 660 ש”ח לשרון לוזון, חבר סיעת עיר לכולנו, על כרזה שתלה במהלך מערכת הבחירות. אגב, לוזון טען שהוא הולך להוכיח בבית-המשפט שדו”חות דומים לא נרשמו ל”פעילי” תל-אביב1, מפלגתו של חולדאי. רגע לפני שלב ההוכחות העירייה החליטה לבטל את הדו”ח.

היה דווקא דבר אחד טוב: נדלניסט זעיר הורשע על פיצול דירה, ומחלקת הדוברות המצויינת של חולדאי הצליחה להשתמש באירוע כדי לעשות ספין, יום אחרי שגלובס פרסם את הנתונים האמיתיים על מצב הדירות המחולקות בתל-אביב.

בגלובס צוטטו בין השאר הדברים הבאים, מפיה של דיירת אלמונית בדירה מחולקת: “”לעיריית תל-אביב יש אינטרס שהמצב יישאר כמו שהוא, ואפשר לקרוא לזה קשר של שתיקה, כי זה מצב נוח לכולם. העירייה לא יכולה למצוא פתרון לכמות של הצעירים שגרים פה. לאנשים בגילי ולהרבה סטודנטים ולאנשים שאין להם יותר מדי כסף, אין אפשרות לשכור דירת שלושה חדרים במרכז העיר”.

וכמובן, השבוע נחתם בחנוכת “סתם בלוג תל-אביבי” של יואב לרמן, במשכנו החדש – על הדומיין שהיה שייך בעבר לחולדאי.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • לרמן   ביום 19 בדצמבר 2009 בשעה 1:57

  שוקי,
  קודם כל, תודה על סיכום הלינקים, ובפרט על קידום הבלוג שלי במשכנו החדש והמבולגן עדיין.

  אכן, שבוע לא קל עבר על רון חולדאי, אבל לא צפוי שהשבועיים הבאים יהיו קלים יותר מבחינתו.

  הסיפור של לוזון שכולל את הבריחה של העירייה מבית-המשפט מטריד מאוד. אני מקווה שבאגף הפיקוח לא מאבדים יותר מדי מסמכים.

 • איתי   ביום 20 בדצמבר 2009 בשעה 16:10

  יואב, שאינו קטנוני, מחל על כבודו. אבל בלוגו נקרא “עוד בלוג תל אביבי”, ולא “סתם בלוג תל אביב”. והוא מהטובים שיש, ממש לא סתם…. וזה מקסים שהוא מופיע באתר שאנשי חולדאי שמטו מידם, כמסופר פה:
  http://www.room404.net/?p=23146
  ופה:
  http://www.tlv1.co.il/ron/
  כאמור זהו מהלך פואטי של ממש, בו הבלוג של חולדאי עובר ליואב. בהמשך גם כסאו של חולדאי…

 • שוקי   ביום 20 בדצמבר 2009 בשעה 22:37

  יש חן מיוחד לפליטות קולמוס. אני בטוח שיואב לא יכעס שאשאיר.

  אכן מהלך פואטי.

השאר תגובה