קליוסטרו, מה שוקי לובש?

את השאלה שבכותרת הציג לי קליוסטרו הקוסם. או למעשה, זו השאלה שאני הצגתי לו, בתגובה לשאלה שלו, שהייתה כמובן: מה אתה לובש שוקי. מה התשובה? ובכן, אם תחפשו בגוגל “מה שוקי לובש” תמצאו כל מיני תשובות. אבל האמת הפשוטה יכולה להיאמר כבר עתה: לבשתי תחתונים.

הטלפון צלצל ומהצד השני שמעתי את קולו של מ’ (שם בדוי למישל דור שהקפדתי גם לטשטש את פרצופו). מ’ היה בדיוק באותו זמן עם קליוסטרו הקוסם ואמר שהנ”ל החל להדגים את זריזות ידיו גם בגוגל.

קליוסטרו, כך מ’ (מישל), שואל אנשים מה הם לובשים ואז מראה להם שזה כבר בגוגל. לוקח בערך ארבע שניות. אתה יודע לעשות את זה, שואל מישל? ובכן, אני עונה, כבר שיחקתי בכל מיני שטויות כאלה אבל זו לא הדרך להופיע בתוצאה ראשונה עבור משהו חשוב ו/או לאורך זמן.

בקיצור, אומר מישל – תחפש כבר “מה שוקי לובש”. כמה דקות אחרי אני גם מקבל סמס בעל תוכן דומה, אחרי שהייתה לקוסם בעיה עם הפינג לגוגל או משהו (טיפ: מתישהו גוגל מפסיק לאנדקס ברגע מה שמתקבל בפינג מהפלאגין האמור לוורדפרס).

שתי דקות והעליתי את הפוסט הזה, שתיקן את העניין. נכון לאותו זמן הוא היה קצר יותר והציע לכם להשתתף במשחק – מה שעדיין תקף. זה מה שכתבתי:

יש לכם הצעות אחרות לדברים שכדאי לשוקי ללבוש? חושבים ששוקי לובש משהו אחר? רוצים להלביש את שוקי מחדש? אתם מוזמנים לכתוב על זה משהו, איפשהו ברשת, ואולי יהיו עוד דברים מעניינים למצוא כנחפש את השורה הזו (נו, אתם יודעים – מה איכקוראים לו לובש וזה). אם תהיו מקוריים תקבלו פרס שווה.

עדיין אפשר לעשות את כל זה, או סתם להסתכל על העבודה היפה שעשה קליוסטרו ושאני הולך לחרב לו בקרוב. תחזרו לכאן לעדכונים.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

השאר תגובה