הביצה שהתחפשה לערבי וחטפה מכות

התוכנית “מצב האומה” מארחת את ח”כ אריה אלדד. הסרטון קצת ארוך אבל שווה כל רגע.

חבר-הכנסת פרופ’ אריה אלדד הוא טיפוס יחיד במינו. אישית, אני מאד אמביוולנטי לגביו. את דעותיו והדברים שהוא אומר בעניינים לאומיים אני לא יכול לסבול. הייתה בי חיבה מסוימת לאביו, ישראל אלדד, שהיה דינוזאור רוויזיוניסטי אבל מהסוג החביב. אלדד הבן נעדר את הקסם הפולני של אביו, ואמירותיו הרבה יותר קיצוניות משלו.

מצד שני, אני זוכר לאלדד חסד נעורים – את תסכיתי “חתול בשק” ברשת א’, שכתב וביצע עם דוד גרוסמן. מי ששמע וזוכר, מבין שבסופו של דבר לאיש הזה יש איכויות דומות לאלו של חברו השמאלן, מה שרק עושה את כל העסק ליותר עצוב – הלוואי שהיה בוחר באמנות ולא בפוליטיקה. מממ… מה זה מזכיר לי. אל תפספסו את הסרטון הזה.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • גולדבלט משה   ביום 25 בדצמבר 2010 בשעה 17:52

  ממש מגניב הראיון הזה דעתי על אלדד השתפרה לנוכח השנינות וחוש ההומר שלו

 • אסתי   ביום 25 בדצמבר 2010 בשעה 21:21

  איזה עונג
  הוא באמת איש מצחיק אריה אלדד.
  באותו סיור אווירי של שלום עכשיו מעל לגדה המערבית הוא קרע אותי מצחוק. תפסנו ראש ביחד וזה היה החלק המעניין היחיד בכל אותו אירוע.

 • ערן   ביום 25 בדצמבר 2010 בשעה 22:46

  מצחיק ומחליא בעת ובעונה אחת.

 • מישמיש   ביום 26 בדצמבר 2010 בשעה 0:29

  זה באמת מצחיק, אבל בעיקר מחליא וגם מעורר המון אי נוחות. בהתחלה נדמה שצוחקים עליו, אבל מהר מאוד נראה יותר שצוחקים יחד איתו, וזה מה שמעורר בי לפחות אי נוחות.

 • תמר   ביום 26 בדצמבר 2010 בשעה 13:55

  הוא הרצה לנו על כוויות בבי”ס לרפואה בירושלים. היו לו במצגת את התמונות הכי מזעזעות שיש אבל לא הפסקנו לצחוק (מה שנקרא ROTFLMAO). כמו עכשיו – יש לו את הדעות הכי מזעזעות ולא הפסקתי לצחוק מהקליפ. עצוב כמה שהוא מצחיק.

 • אסתי   ביום 26 בדצמבר 2010 בשעה 18:25

  אני בהחלט לא חושבת שצוחקים איתו, רק מה שמאוד מעורר אי נוחות זה שאיך שלא מסובבים את זה הוא צוחק עליהם ועלינו.
  ועושה את זה באינטליגנציה גבוהה וללא כל נקיפת מוסר.
  זו הנקודה. הוא צוחק על הדברים שבעינינו נראים שיקוץ מוסרי ומבחינתו זה סבבה.

 • איתן לרנר   ביום 19 בינואר 2011 בשעה 21:10

  מחליא זו המילה.לאחר שצפיתי בחלק כמעט הקאתי. זה שהם משתננים והוא ציני ומנסה להצחיק הופך את זה ליותר מגעיל. המארחים רק מוכיחים שוב שבתקשורת הישראלית ובעיקר בטלויזה אין ביקורת כלל. הם מנסים אולי בהפוכה להישמע ביקורתיים אבל הם בעיקר קרנפים שמשתפים פעולה .

השאר תגובה